Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Stručno osposobljavanje - pomoć

Bok! Zanima me ukoliko prekinem stažiranje mjesec dana prije isteka moram li vratiti neke novce ili? Hvala unaprijed [:kesi]
2015 10 29
kako misliš ići polagati stručni ispit? novce vračaš ako si ti jedina u hrvatskoj kojoj su sve unaprijed platili...
2015 10 29
ovisi stažiranje čega, obično je stažiranje uvjet za nešto, nije najčešće stvar u novcima,
2015 10 29
Nagodinu planiram na fakultet i ako bi sada počela raditi morala bi prekinuti mjesec dana prije da mogu na faks, pa me zanima ako ne mogu prekinuti da onda niti ne počinjem.
2015 10 29
mozes u svakom trenu prekinuti i nista se ne vraca niti placa...eventualno bi mogla imat otkazni rok
2015 10 29
sta nije uvijet min 6min za ispit...ako je dobila negdi privatno posao nije bitan taj ispit
2015 10 29
ako ti stručno osposobljavanje traje 12mjeseci, onda tek nakon toga možeš ići polagati stručni ispit. Ako prekineš unutar te godine, nemaš pravo polagati stručni, a čemu onda uopće ići na to? U svakom slučaju novce ne bi trebala vračati [:smijesi]
2015 10 29
Možeš odustat u bilo koje vrijeme, jer je to slobodna volja, ići na SO ili ne.. ali kako su cure rekle, ukoliko ne prođe svih 12 mjeseci ne možeš polagat državni ispit, koji ti je potreban samo ako planiraš radit u "državnim" ustanovama. Posljedica zbog odustajanja nema, i nema nikakvog otkaznog roka, jer to nije radni odnos.
2015 10 29
Na koliko imaš pravo godišnjeg? Ja se sada ne mogu sjetiti, ali mislim da smo mi imali 30 dana go.. Ostavi si godišnji za kraj, tako sam ja napravila.:)
2015 10 29
E, da, mi smo imali neku bjanko zaduznicu, mislim da je to neka fora da ako odustanes moraš nešto platiti.. ne znam, nemoj me uzeti za riječ, ali valja provjeriti..možda to ovisi i o prirodi stručnog osposobljavanja..
2015 10 29
mi smo imali 18 dana redovito koliko svi u drzavnim dobiju po kolektivnom i onda ide po struci ili slozenosti pozicije + 3 moze se jos dana dobit ako je rad i vikendom mislim ili nocne ili ako imas dite ako si dao krv itd
2015 10 29
Pročitaj si u svom Ugovoru koji si morala sklopiti.
2015 10 30