Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Muller šminkanje i preporuka za frizuru

Pozdrav cure, znate li pod kojim uvjetima se dobije ono besplatno šminkanje u Mulleru (iz Shopping kraljice [:smije] ), treba se kupiti proizvoda u određenoj vrijednosti? Također, preporuka za frizerski salon u centru Zagreba za povoljnu fsvečanu frizuricu? Hvala puno [:poljubac]
2015 10 30
pratim ovu temu :D ja sam primjetila na tv-u da one sminkaju testerima?! nek me neko molim vas ispravi ako grijesim..malo mi je to bljakic [:hihot] mislim da moras kupit u nekoj vrijednosti..kolegica je isla na savjetovanje za puder i bio je neki skupi u igri i ona joj je na vrat, odnosno na prijelaz vrata i lica stavila tester koji je tamo bio..i da, nije ga kupila [:hihot] i fuj jos jednom hahah
2015 10 30
150 minimalno u Mullera za potrošit
2015 10 30
na sminku ili na bilo sto?
2015 10 30
Baš danas sam pitala u Mulleru u Osijeku (kod Kauflanda) i ne šminkaju više uopće, jer su tete šminkale za džabe,odnosno kad kupiš nešto u tom iznosu,pa nisu stizale i na odjelu pomoći,na blagajni,i druge poslove..To vrijedi za taj Muller,a vjerujem i dr.osječki jer ni tamo nema dovoljno djelatnica.Za ostale gradove ne znam.
2015 10 30
Pozdrav cure, evo baš sam i ja sad pitala u Mulleru u Zagrebu, na Trgu. Rekli su mi da tamo još vrijedi ta akcija šminkanja, ali samo u slučaju da se kupe dva visokobrendirana proizvoda, pa vas našminkaju s tim + dodatno što treba. [:sramezljiv]
2015 10 30