Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tete firzerkeee

Tete frizerke , moollimm pomoć [:smijesi] Imam duguuu crnu ravnu kosu, jakoo gustu i zdravu. Dosta je njegujem i stvarno raste kao luda, zdrava je , šišanje vrhova je neka- nekad jer stvarno nije potrebno jer je jako zdrava . I kao što sam napisala ravna je i dugačka i sada bih ja loknice. Odnosno * snake * lokne, to mi je tako lijepoooo i obožavam one tete crnkinje što imaju takvu kosu, pa kako cure moje da ja to sebi napravim ? Gledala sam po YT i nekako mi se čini dosta komplicirano za mene koja imam puno, puno kose paaa eto, ako mi koja može objasniti kako da budem loknasta [:hihot] [:hihot] [:hihot] [slika:15c55553-8479-4b75-a830-4ef159bed950]
2015 10 30
ja sam sa olovkom, oko olovke bi tanko kosu navila jako mi je duga pa sam zbila koliko sam mogla zbila i okolo stavila foliju i onda peglom oko cijele olovke dok nije postalo vruce , bas je ispalo super, imala sam oblake kose oko ramena [:smije] samo uf sta je trajalo skoro 2 sata... super bi bilo kad bi imala dvi osobe koje ce svaka svoju stranu radit...ja sam rodici sa malo kose radila i za pola sata je bila gotova ali nije nesto bilo..izgleda bolje na gustoj
2015 10 30
Pa ni ja, seku sam sada zvala da dođe kod mene da nešto sa slamkama radimo, fino me je otepla sa ramena. A danas perem kosu i baš bih nešto za promjenu , surfam po netu već satima ( muž će danas ostati bez ručka [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] ) i ništa jednostavno a lijepo da nađem. [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 10 30
Super mi je to sa slamkama i sa olovkom i folijom. Kako nemam kod sebe slamke i neda mi se ići u trgovinu sa kosom koja je puna maslinovog i kokosovog ulja trenutno, raditi ću sa folijom i olovkom, pa ćemo vidjeti . Javiti ću dali sam izvršila ciljano [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 30
Da,da probam i ovo s novinama. [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 10 30
haha ja cu sad ovo sa novinama..stavila sam pletenice ali ovo mi se isto cini brzo i malo su vece
2015 10 30
E ovo mi je predobro na kosi [:smije]
2015 10 30
Wow. Super je. Jedva čekam da pokažem svojim curkama kad dođu iz škole.
2015 10 30