Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Studiranje u Portugalu / Portugal opcenito

Znaci ovako, kao sto i sam naslov kaze, zanima me studiranje u Portugalu, bila sam tamo 2 tjedna i vratila bih se odmah da mogu [:hihot] Otisla bih odmah nakon srednje i upisala menadzment u turizmu ili jezike.. Sad bih zamolila nekog tko studira ili je studirao tamo da podijeli svoje iskustvo, ako uopce ima takvih na ovom forumu [:smije] Savjeti vezani uz Portugal su takoder dobrodosli :)
2015 11 04
Nisam otisla dalje od Crne Gore [:hihot]
2015 11 04
moj decko je iz portugala (lisabon) i kaze da erasmus studiranje tamo je sve samo ne studiranje, znaci vise se partija i zabavlja nego sto se nesto i nauci (to govorim iskljucivo za erasmus) [:hihot]
2015 11 04
Moras znati portugalski, osim ako ne nades neke privatne fakultete koji imaju nastavu na engleskom. Naglasak na privatnim jer kostaju dosta.
2015 11 04
ne moras znat portugalski... mozes na engleskom studirati jer ako ides preko erasmusa NE placas skolarinu... ali tada onda niti nisi na privatnom fakultetu..
2015 11 05
Ja sam mislila odmah poslije srednje, na engleskom naravno, samo me brine ta njihova matura posto ju moram polagati. Moram se raspitati da li postoji mogucnost pisati ju na engleskom [:zaljubljen]
2015 11 05
aha to ti onda ne znam! kako bilo, sretno [:smijesi]
2015 11 05
Hvala! A za ovo preko erasmusa mozes slobodno napisati nesto vise o tome ako znas, posto je i to jedna opcija [:smijesi]
2015 11 05
znam jako puno jer sam i ja preko erasmusa studirala... ne znam sto te tocno zanima? ako imas neko pitanje slobodno pisi u inbox..
2015 11 06