Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Izravan upis na fax

Zna li netko mozda koji sve uvjeti postoje za izravan upis na neki fakultet? Jedan uvjet je prvo mjesto na državnom natjecanju, a dalje me zanima sto ima sve, hvalaa :)
2015 11 05
Evo, ja cu ti ispricat svoje iskustvo :) bila sam 1. na zupanijskom iz biologije, i imala sam izravan upis na biologiju u Osijeku, dok sam za pmf u Zagrebu samo dodatne bodove dobila. Sve ti ovisi od fakulteta do fakulteta, i ugrubo receno na "jace" fakultete rijetko tko ima izravan upis, dok na one "slabije" mozes bez problema.
2015 11 05
A i sve ti pise na postani student
2015 11 05
Ja sam imala izravan upis na elektrotehniku zbog ocjena
2015 11 05
Meni je prosjek u gim 4,9 ali fakultet na koji zelim izgleda nema izravnog upisa uopce :/
2015 11 05
Pa ček, ako imaš super prosjek i sve, u čemu je problem? Čemu izravan upis? O.o
2015 11 05
Ocjene mi nose samo 10%, matura 20% a prijemni 70%
2015 11 05
Ako ti je otac 100%-tni invalid domovinskog rata ili ako ti je otac poginuo u ratu..
2015 11 05
Hm, potrudiš se za prijemni onda, nema druge.. :/ A o kojem faksu je riječ?
2015 11 05
Sve ti piše na postani student, ali ako imaš tako dobar prosjek kako kažeš, očito se znaš potrudit za takav prosjek pa se isto tako potrudi i za prijemni i maturu [:smije]
2015 11 06
Potrudit cu se, daleko od toga., samo ih se puno upisuje a malo prima [:tuzan] btw nisam mislila za izravan upis za sebe, nego opcenito me zanimalo :D
2015 11 06
Vidi, za sve u životu se treba potruditi :) Imaš super prosjek, radila si za to, matura i prijamni će ti biti bez problema. Nemoj se obeshrabriti što je navala velika, a malo primaju.. Kad upadneš svojim radom, a ne ovako "direktno" još ćeš više cijeniti taj faks. [:zaljubljen]
2015 11 06