Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

uplata na racun

cure evo ovako spomenula sam pred tatom kako prodajem stvari,preko krpica ne toliko koliko preko fejsa,i kazem da mi cure uplacuju na racun,na sto mi je on rekao da pazim da ne bi imala problema sa porezom..sad mi je bacio bubicu u uho..znate li vi sto o tome,neki savijet,bilo sto
2015 11 06
Kakvim porezom?Pa isto ti tako tata može uplatiti đeparac na račun.. ne brini ,ako ne preprodaješ stvari nemaš brige.
2015 11 06
Pa ti si porez već platila kada si stvar kupila u dućanu platila si cijenu sa PDV-om, a na rabljene stvari nema poreza [:smijesi]
2015 11 06
znam,ali imala sam sad u zadnjih par dana nekoliko uplata,nisu nista velike..msm nije mi svejedno.. valjda nece biti nikakvih problema
2015 11 06
hvala vam puno :) lakse mi je malo sad
2015 11 06
Ne brini neće.U tekući račun porezna nema uvid.
2015 11 06
Nije tolko za porez.. ali mislim da ako ti se na godinu uplati vise od 11 000 kn na racun da se skida roditeljima poreza olaksica ako ju imaju za tebe (tako je bar za rad preko sca, moguce da je i za obicne uplate) Kod moje sestricne je bio takav slucaj s uplatama na racun ali su uspjeli objasniti banci da su to vecinom roditelji uplacivali djeparac jer se studentica takodjer, to se odnosi na ziro racun [:kesi]
2015 11 06
ne brini draga, nikakav porez.. samo ti nastaviti uzivati u carima krpica - prodaje zamjene sto vec :))
2015 11 06
Sanja, nemaš brige za nikakav porez. Tata ti se nešto zabunio. [:sramezljiv] Jedino ako se baviš švercom, onda možeš imati problema ako te netko prijavi. [:hihot]
2015 11 06
To za iznad 11 000 vrijedi za uplate na žiro, a ne na tekući. Kada radiš negdje, plaća sjeda na žiro, a kada ti uplaćuju ljudi sa krpica, roditelji, bake i djedovi daješ tekući.
2015 11 06
LeMoon, ne sjeda plaća isključivo na žr. Na tekući isto sjeda. [:smije] A ista stvar je za uplate sa Krpica i sl., nekima se uplaćuje na žr, a nekima na tekući. [:smije]
2015 11 06
Kad radiš imaš ili žiro ili tekući kaj želiš. Radila sam preko sc(pred 10 godina),plaća sjedala na tekući.I sad mi sjeda na tekući...
2015 11 06
napisala sam, ono vrijedi za ziro.. ako cura daje ziro racun bi se to moglo odnositi i na nju, a onda nije napisala o kakvom se racunu radi.. svaki radi s racunom s kojim zeli [:smijesi]
2015 11 06
Nikad mi plaća nije sjedala na tekući..jedino što mi se trajnim nalogom povuklo sa žiro na tekući. Nema veze..
2015 11 06
Žiro jedino imam poslovni.No poslovni račun mora biti žiro.Plaća mi oduvijek sjeda na tekući.
2015 11 06
1 2