Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koliko vam se puta dogodilo

kupim 2 tenisice od 2 razlicite krpicarke, iste samo druga boja 1 tenisice smjesno niska cjena kao nove ja odusevljena [:zaljubljen] [:zaljubljen] 2 tenisice duplo veca cifra dolaze mi jedna u ok stanju a druga odljepljena i peta srozana [:sokiran] .. eto opet se ispostavilo da skuplji artikl nemora biti bolji od jeftinijeg..
2015 11 07
Nema ovdje nikakvih pravila. Al ako suradujete sa postenim ljudima to se nebi trebalo dogodit. Nije mi jasno kako netko moze prodat npr. odljepljene tenisice. [:vrti]
2015 11 07
dogodila mi se slična stvar sa torbama.. ima svega samo mi nije jasno zašto uvaljuju ljudi odvratno loše stvari a takve ne zele dobit.. mene bi bila sramota
2015 11 07
Jesi se čula sa korisnicom u vezi povrata novaca/artikala?
2015 11 07
meni sa jaknom nova sa etiketom ,a na đepu flek vidljiv na kilometar oprala sam ju nije otišlo,a k tome još je bila i oguljena sa strane i bacila ju u smeće
2015 11 07
ja sam zaljepila tenisicu, ali ipak nije fer ako sam pitala dali ima kakvog ostecenja trebala je reci a jos sam joj dala 5 kn za kavu [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 07
maJa nevolim se natezati sa povratom jer to uvjek zavrsi na stetu mene..popravim ono sto se moze a ako ne ide u kantu .. u ovom slucaju sam popravila sad koliko ce drzati to se nezna [:smije] [:smije]
2015 11 07
Ma jasno mi je to,samo sigurno ima još cura koje je tako zeznula i takvima nikako se ne može doći na kraj. ALI jedna je cura imala okršaj sa korisnicom koja joj uvalila Šuplje/strgane gumene čizme(neka marka).Isto preko 200 pozitivnih je imala nije htjela vratiti novce,jako su se dugo natezale I na kraju je ta prevarantica blokirana.
2015 11 07
mislim da bi trebala ostaviti povratnu maJo sječam se tih čizmi,šta je bilo s onim smeđim /olfa crnim čizmama ? [:sokiran]
2015 11 07
e sad ne znam na koje misliš,,svaki dan je neš "novo".. [:smije]
2015 11 07
ma svako malo se dogodi neki "zajeb" ma koliko da si oprezan ako natrefis na loseg prodavaca nista nevrijedi.. ovdje je kupovina postala pravi rizik..evo bas sam nasla predobru mango koznu jaknu za 600kn novu navodno ,vidim korisnica ima 250 i kusur pozitivnih (ono kusur su crveni minusi) [:jezik] pa je pitam jer moze pouzece ali ona naravno ne pristaje [:kesi]
2015 11 07
Skupe stvari ne kupujem na krpama.A baš da se ludo zaljubim u nešto,onda bi dolazila primopredaja u obzir samo.
2015 11 07
ufff bas sam se zaljubila u tu jaknu a primopredaju nemogu nikako. aa dobro odljubit cu se vec nekako [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 07
što neće pouzećem??
2015 11 07