Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Big brother

Jel gleda od vas itko one ludjake ili sam samo ja.. u navali dosade i bespolice nekako prije pol mj počela sam to pratit hahaha kakvi ludjaci.. kog god pitam nitko oko mene ne gleda pa se ja pitam jesam ja jedina nenormalna.. a ismijala sam se jučer sa ciganima i splicankom.. i tako.. ne vjerujem da moze bit u zivotu tako dosadno da se gleda bb i da je zanimljiv.. al eto.. jesam jedina??
2015 11 07
nisi, i ja sam jedna od budala koje to gledaju [:sramezljiv]
2015 11 07
Ne gledam, ali nemoguće je ne biti upućen bar u glavne tračeve i najpopularnije stanare [:hihot]
2015 11 07
ne gledam,nije mi baš zanimljivo... radije gledam CSI miami u to vrijeme [:kesi]
2015 11 07
ahahahahah ima hrabrih koji priznaju :D :D meni su zabavni pogotovo kad se svadjaju
2015 11 07
Meni je najbolja Mirjana hahah, ta zena je toliko luda i opicena da nema nje nebi uopce gledala
2015 11 07
ja i mama gledamo od prve epizode to nam je dnevna doza smijeha [:smije]
2015 11 07
nazalost kad sam vidjela jučer one cigane pogotovo "bliznake" kako za stefani kazu da je u liveu ku.va drogeraska itd zgadili mi se.. tako da nula bodova:) meni je najjača zorka
2015 11 07
I ja gledam [:kesi]
2015 11 07
imaju taj ponasaj [:hihot] [:smije]
2015 11 07
ja sam gledala na obn-u.. kad je naš bb završio na obn ti bude prijenos live još pola sata ako ne i duze.. rada je tu popizdila ko azdaja i onda su ovi njeni kćerke dečki samo cupkali i govorili sta da kaze... očaj
2015 11 07
vasiiiiciiiiiiiiiii [:zaljubljen] [:smije]
2015 11 07
gledam uglavnom petkom ne stignem svaki dan zbog posla ali Zoka legenda Vasići a ono mijenjam ženu [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Mika i Giba No1 ples [:place] [:place] [:place] [:smijesi] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ... a u bb kući to sprženo skroz
2015 11 07
Naravno da gledam..Stefani je najjjaca... [:smije]
2015 11 07
Prvo sam govorila da nema teorijske šanse da gledam te idiote, ali čovjeće, pa ne možeš ne gledat. Stvarno mi je kako kažete neki, dnevna doza smijeha, na ovu Mirjanu vrištim [:smije] [:smije] , jedino mi ova Stefani sad baš nije trebala, ženska ladno došla zbog cigara, o patnjo [:vrti]
2015 11 07
1 2