Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Evo sto mi poboljsalo ten

pristici, miteseri, masna koza... itd... tu sam puno putra trazzila savjete i punoooo toga isprobala i kupila al.... samo bacila novac. Prvo i najvece mi je razocaranje PAULA'S CHOICE 2% BHA Liquid Exfoliant, puno novaca a nekako nista posebno.. ima tu jos drugih x stvari poput vichy-a, eucerina, lrp.. bioderma mi je bila solidna (global krema) Prva i najvaznija stvar - SOLGAR cink kapsule, 3 mj pila :) puno jesu ali se isplati, ako nista i za imunitet je super, oko 120kn A od kozmetike stoo manje to bolje, za umivanje i skidanje sminke koristim Loko afrika sapun (od ugljena) - meni osobno nema neki ucinak, ali mnogi hvale 25kn i Balea Soft & Clear intenzivna noćna krema koja je svega nekih 15tak kn. Antibakterijska. Djeluje protiv crvenila i prištića kao, sadrzi cink.. I naravnoo, kada se u onim danima pojavi tu i tamo neka gamad, ne diram je nego preko noci stavim Bepanthen, obicni :) Ova rutina mi odgovara i super mi se popravio ten :) sretno i vama u potrazi za vasom odgovarajucom rutinom
2015 11 09
[:smijesi]
2015 11 09
znas gdje jos ima puno cinka? [:hihot] [:smije] Slazem se sa tvojim stavom- sto manje to bolje, ne treba nista trpat na facu [:zaljubljen]
2015 11 09
Garnier roza micelarna, otkad je koristim, niti jednog jedinog pristica [:smijesi]
2015 11 09
e dada i ta micelarna je okej :) to koristim samo kad imam bas full make up
2015 11 09
Cure, ja za pristice koristim clindamicin, meni je odlican, brzo se pristici posuse..
2015 11 09