Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kineske trgovine

Cure Jel kupujte kod njih? Ja jučer bila kupila vesticu i piše zemlja podrijetla Italia.
2015 11 11
sigurno se zabunili [:hihot]
2015 11 11
imam jednu u blizini, relativno je nova i nisu prenapuhali cijene..vestice, kardigani, remen, sal, kapa zasto ne? medutim kad kupujem obucu, jakne i nesto sto mi je zbilja bitno onda izdvojim novac za nesto kvalitetnije [:smijesi] za usporedbu, znam curu koja radi kod nas u doni (butik dosta popularan kod nas u os) i ona mi kaze da dobavljaju robu iz zg odakle i kinezi... nemoze se vjerovati nikom [:hihot] isto tako nebrojeno puta mi je od kineza izdrzalo duze nego iz recimo bershke, hm-a i tako.. sve ovisi o sreci ja bih rekla [:smije]
2015 11 11
imaju super najlonke, 180dena za 25kn. eto to kupujem kod njih [:hihot]
2015 11 11
...ne kupujem jer su mi osobno antipatični, ali znam da svi imaju mjesto nabave robe isto....i kinezi i "butici"...samo mislimo ono kineska roba, a ovo finjak kad je u butiku... sve to ista roba, identična....čak su i kinezi postali jako skupi, padnem pod izlog dok vidim cijene [:hihot]
2015 11 11
ma većina robe iz ovih razvikanih i popularnih trgovina zapravo je kineska,mi naivci plaćamo ništa drugo do li imena,dok bi se o kvaliteti dalo raspravljati [:sramezljiv]
2015 11 11
[slika:34a89a29-e121-48c0-999a-81ef9018b6d9] to je ta vestica deblja je 240 kN ista takva u butiku u sl.brodu 400 kN [:frustriran]
2015 11 11
hrpa tih markiranih stvari se izrađuju u kini, teško je naći makar 1 košulju u dućanu da nije made in china jednom sam baš ciljano tražila pamučnu mušku košulju i da nigdje sitnim slovima ne piše made in china, naravno nisam pronašla
2015 11 11
sjećam se jedne godine sam slinila na haljinicu u top shopu, bila je 500,00 kn, ono ljetna haljinica....išla sam do trsta, prošla kraj kineza i snimim istu ,ali identičnu za 10,00eura.....ono [:sokiran]
2015 11 11
Ma skoro sve je Italija, ja sto godina kupujem u njih i cijene ima se ne mogu mjeriti s ostalim bouticima... Jeftinije je puuuuunnnno...
2015 11 11
u kako kojoj kineskoj..mislim da oni zive na staroj slavi jer kad su tek stigli su bili na glasu kao jeftini i slabije imucni ljudi sad vec imaju naviku tamo kupovati, misle da jeftinijeg nema, a u ostalim ducanima ni ne pogledaju..
2015 11 11
kineski su prije bili jako jeftini i rroba im je bila kvalitetnija od danas Bershke,H&M-a ili Stradivariusa,ali su u zadnje vrijeme digli cijene koma...tako da se isplati kupiti samo recimo kapute ili balonere...sve ostalo je cijenom u rangu H&M-a...
2015 11 11
nije zabuna...ja jednom pričala s prodavačicom koja radi u kineskom i rekla je da oni dobavljaju robu od istog dobavljača ko neke trgovine u kojima cijene po nekoliko puta skuplje za istu stvar od cijene u kineskom...kolko shvatila ne dobavljaju oni isključivo robu made in china
2015 11 11