Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nisam ja zbunjola.....niti slučajno....

[:smije] [:smije] Neka ...neka.....dobar je strah.....bla...bla...bla.... [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2015 11 13
zaljubljena si prek ušiju [:smije] [:smije] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 11 13
[:smije] [:smije] Viš....viš Ančice ...kak si ti prokužila moj problem i stanje..... [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2015 11 13
sve znam... [:zaljubljen] [:zaljubljen] leptirići u trbuščiću i samoj mi je tako [:hihot] [:hihot] [:smije] ja sam jutros zaboravila di sam zavezala bicikl dal je to ljubav ili možda demencija više... [:smije] [:smije] [:znoji] [:znoji] [:smije]
2015 11 13
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Znači....ima nas još..... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 13
[slika:ab8e263c-05a3-428f-b9e1-d3ac2dcf2fe2] evo ovako sam ja nekako jutros [:smije] [:hihot] [:znoji] [:smije]
2015 11 13
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Il je lud ...il gradi kuću...... [:place] [:place] I to sam čula...... [:smijesi]
2015 11 13
[:smije] [:znoji] [:smije] [:kesi]
2015 11 13
Hahhahahah baš si me nasmijala [:smije] [:smije] [:smije] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 13
Kad smo vec kod policije da vam ispricam kako je moj tata immao srece,moji drze kiosk i kod tate svratio prijatelj po neke cigare i popili oni par casica domace,zavrsila mamina smijena i tata ju vozio kuci,kad na magistrali ih zaustavi policija,kaze on tati da li bi htijeli da im daju kratki interviju za tv i kaze tata moze,kaze policajac ok samo se prvo morate vezati..Pitanje je bilo sta mislite o voznji u alkoholisanom stanju,i tako je mom tata umijesto kazne za pojas i alkohol bio na tvu [:kesi] [:kesi]
2015 11 14
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Mirjana......eee...jesam se sad nasmijala...... [:smije] [:smije] [:smije] Pozdravi tatu....faca je.... [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 11 14
Hocu [:kesi] ,svaki put kad se sjetim toga se ismijem ko luda [:place] [:kesi]
2015 11 14
1 2 3