Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

odjeca koju saljete kupcima?!

dali ju najprije operete da ode cista i mirisljava ili samo ostavite pa kako bude? imam slucaj gdi sam kupila jaknu od nove korisnice sa dvije povratne info.,gdi je sve u redu. poslala sam upit za Bershka parku. upitala sam dali ima ostecenja korisnica je rekla da nema,ali ide za svaki slucaj provjeriti jos jednom! kada je nakon 10 min provjere rekla da nema ja sam odmah uplatila. jakna je stigla tiskom nakon 3 dana,u kutiji me docekala jakna sa uzasno jakim mirisom(ne ugodnim svakako) te posto je jakna svjetla tocno se na njoj vidjele smedje mrlje od zamazanoce,te je bila posarana necim plavim na dzepu. ja sam napisala da to od srama nebi poslala nekome,barem bi ju prije oprala,na sto se pocela izvlaciti da nije vidjela na dobrom svjetlu da ju je valjda cimerica nosila bez njenog znanja.... na sto sam ja dobila dvije povratne od nje,koje nemaju smisla,jer sam ja svoj dio ispostovala a ona nije! eto moje iskustvo..
2015 11 14
Ja uvijek pregledam robu prije i jos operem da mirisi. Za sada sam imala samo jedno ne bas ugodno iskustvo da je majica "mirisala" kao da je nosena prije 5 minuta a i imala sam predivno iskustvo da je jedan sako tak divno mirisao da sam pitala curu koji omeksivac koristi [:hihot] [:hihot]
2015 11 14
Prije nego slikam operem i popeglam, tako vidim moguće nedostatke. Složim u ormar gdje su mi odvojene stvari za prodaju Onda kad nešto prodam odmah je spremno za isporuku! [:kesi]
2015 11 14
Ne perem jer mi je ta odjeća oprana nakon kupnje i otada samo stoji u ormaru sa mojom ostalom odjećom. [:smijesi] A ovaj tvoj slučaj je čisti bezobrazluk i prevara... [:vrti]
2015 11 14
Meni je roba za prodaju odvojena i prethodno oprana i opeglana no nazalost ima cura koje danas obuku majicu a sutra ju posalju kupcu...strasno...i ja sam par puta dobila zaflekanu robu a jednom su traperice cak imale i krvavu mrlju izmedju nogu [:vrti] Valjda je ulozak propustio.....fuj, fuj, bljaaaak
2015 11 14
isto radim i ja operem,ispeglam i slozim u poseban dio gdi mi stoji odjeca koju ne trebam i koja je za prodaju. jakna je tako smrdila da vam ne mogu opisati,uzas.. a zamazana tocno ono smedje nezz kako da opisem uzas. -.- i jos dobim dvije povratne info. bez razgoga koji bi mogao opisati da sam bila bezobrazna isss grozno cure moje [:boji]
2015 11 14
Robu koju prodajem nakon slikanja više ne nosim nego čeka kupca. A znalča sam i ja dobiti toliko smrdljive stvari.. i ne mislim na cigarete, s tim se nekako pomirim, nego baš smrad.. I to od korisnica sa stotinama pozitivki.. jedini objašenjenje jer da im se neda i neisplati prati hrpa robe koju preprodaju iz second hand shopova...
2015 11 14
Ako je novo sa etiketom ne perem ali provjerim za svaki slučaj, a drugo sve operem i ispeglam prije slanja :)
2015 11 14
nezz sto rec stvarno,javila sam adminu situaciju i sve kopirala i slike poslala [slika:ff2e1b6e-89d3-4bbd-a1aa-1355b1dc0d7c] [slika:37f179ba-2dd1-498f-8680-ff9f8f029293] [slika:49f60718-6496-4dd5-bc13-e930864a8ccd] evo slike nije da se sad vidi nesto ali cijela jakna je bila takva i smrad jos ne mogu k sebi doc [:ljut]
2015 11 14
Problem je kad opereš stvar kupljenu u dućanu, onda se jave takve picajzle da kažu da onda artikl nije nov. Tako da kada imam nov artikl, ne pada mi napamet oprati ga, jer sve što kupujemo u trgovini zna se da prije nošenja mora ići na pranje. Dok je sa rabljenom odjećom drugačije, nju svaku operem prije slanja ili ranije kod skladištenja robe u vreće na zrak. No svi smo svjedoci artikala koji čak i nisu na akciji koji po sebi imaju mrlje od probavanja, mrlje od skladištenja/transporta (pogotovo ako su nezaštićeni).... Ali ako ova tvrdi da ju je cimerica nosila bez njenog tobože znanja, meni je to alarm za uzbunu i iskreno takvim razlozima baš i ne vjerujem.
2015 11 14
joj koje pokvarenjakuše, kad im drugi nose robu ili ne vide.. što je zalosno meni su to radile osobe sa debelim povratnim i još su one napadale.. sram ih moze bit... čisto uredno oprano.. ne saljem ništa šta ne bi htjela ja kupit..
2015 11 14
harpo31- slazem se sa svim recenim,makar ja svejedno operem kako god bilo. a kod nosenja jakne ovoga ili noga zato sam htjela da netko dr ne nasjedne na to te da pripazite i zatrazila blok od admina zrinkic26-ima svega da ali tima s povise povratnih ne mozes nista,ali ovakve s dvije treba maknut odmah jer ako je sad tako pocela zna se da bude na kraju svega.
2015 11 14
uostalom šta ona tebi ima ostavljati negativni feedback.. ti si uplatila kao kupac je to pozitivno.. u što bi ju nalupala.. još kad kazu pa šta mislite kakva je roba kad je nošena.. saću se i ja raspizdit kad se sjetim kakvih biserki vamo ima..
2015 11 14
Napravi sebi uslugu i ubaci ju u mašinu na program za vunu u zaštitnoj vrećici i to je to..
2015 11 14
Oprano je i uredno slozeno u ormaru, a prije nego posaljem ili obavim primopredaju dodatno operem da bude svjeze i potpuno cisto.
2015 11 14
1 2 3