Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Alergija na hranu kod macaka, molim pomoc

U zadnjih tjedan dana nasoj su se maci pocele pojavljivati ranice na podrucju glave i vrata te ispada dlaka. Bili smo kod veterinara i rekla je dr da je alergija na hranu. Dobila je antibiotike i pomalo zivnula, trci, igra se, vraca se u normalu, izuzev tih ranica i to sto manje jede. Nasa je maca inace cjepljena protiv svih mogucih parazita, zasticena od buha i ostalih bestija, sterilizirana je i ne jede hranu tipa whiskas, friskies vec finiju hranu tipa hills, royal canin, gourmet, sheba, rafine i sl. Preporuka je da se neko vrijeme hrani hipoalergenom hranom, a kasnije pokusa vratiti na iskljucivo 1 tip "normalne" hrane. Jel jos netko imao slicna iskustva te kako ste to rijesili?
2015 11 14
A da li je vet bas siguran da je alergija? Kako izgledaju te ranice?
2015 11 15
Je, kolko sam citala po forumu, jako slicni su simptomi i za sugu, samo ne znam gdje bi to pokupila. Ranice su sitne i stvaraju se krastice
2015 11 15
Aha, proguglaj i za mikrosporozu, sve te zoonalne bolesti mozes i ti donijeti iz vana (sporu,sugu)
2015 11 15