Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

blok i ključ od sedam dana

Pa eto svoje misljenje se valjda moze izrazit, iskreno ne vidim nista lose u tome. Pa sigurno se nece prominit nista samo zato jer ja to zelim.
2015 11 15
Samo sam tila rec da ima ode gorih stvari od reklamiranja u sta sam se u sama uvjerila
2015 11 15
Anamarija. Kad te naguzi neka od dezurnih reklamusa nemoj to zaboravit ponovit. Naime reklamuse su izvor upravo takvih.
2015 11 15
Joj, anamarija, joj, svaki dan jedno te isto. ne samo od tebe, da me ne shvatiš krivo. Već je par puta napomenuto da forum i promidžbeni prostor nisu sinonimi. Kao što si napisala, "ovdje smo da prodamo". Da, na STRANICI smo da prodamo, na forumu smo da lajemo. Možda neka usporedba: šoping centar ima dućane, kafiće, kino. U kino ideš gledat film, u zaru ideš kupit hlače. Ne ideš u kino da bi saznao da berška ima sniženje. U ovoj analogiji bi mojekrpice.hr bile šoping centar, krovni dio, svačiji profil označava zaru, beršku, mango i ine dućane, a forum je kino. Jasnije? [:kesi]
2015 11 15
Sarakedavra, radiš li ti u školstvu [:hihot] ? Apropo pupoljka sve nešto mislim kako bi taj pupoljak neošnjovani ubacila skladno u 'Maslina je neobrana' [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 15
gitice, na moju veliku žalost ne, ali oduvijek sam htjela biti profesorica [:kesi] Shvatit ću to kao kompliment [:sramezljiv]
2015 11 15
I trebaš [:zaljubljen]
2015 11 15
evo mene opet s pitanjem: u čemu je kvaka kod tog blokiranja i ključanja na 7 dana? naime.... smatram da se time ni malo nije naškodilo reklamušama, osim ako im se nije izbrisala tema.... jer blokirati nekoga samo na forumu, a usput mu na životu ostaviti temu u kojoj se reklamira i koju i dalje svi mogu pročitati, spada mi u medvjeđe usluge onima koje se reklamiraju. eto, toliko o nekim mojim razmišljanjima na ovu temu
2015 11 22
1 2 3 4