Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

blok i ključ od sedam dana

a pupoljak kojeg spominjete je onaj mirisavi lulek s gljivicama od prije neki dan koji se čuva za prvu bračnu noć, a šnjofa vanredno?? [:smije]
2015 11 15
Dankice no sikiriki- nisam [:sramezljiv] (al pazi da me Gita ne čuje) [:smije] Jel mi ti to spremaš čvarak na jastuku (romantična alternativa za čokoladicu na jastuku) [:hihot] ?! Aaaawwwwwwv [:zaljubljen]
2015 11 15
Sve bitne teme uvijek propustim, avaj [:tuzan]
2015 11 15
Standardno ruganje kad imas malo suradnji jer gitadevi nikad nije bila na toliko. [:smije] dobila je profil odma s 400
2015 11 15
hehehe, je li, naprasno nestala tema 'Ako me nešto nervira' one ApartmaniST [:smije] [:smije] [:smije] ?
2015 11 15
a taman sam spremila kokice za tu temu [:place] zlice... i faca se posebno olizao samo za tebe [:smije] [:zaljubljen]
2015 11 15
Je, pupoljak neubrani, nikad pomirisan [:hihot] [:place] Čuva se da može u bijelom pred oltar [:place]
2015 11 15
Anamarija tko ti kriv kaj nisi ko i mi kupila prek njuškala profil na krpicama s +400 povratnih [:smije] [:place] [:smije]
2015 11 15
gitice cura otvorila temu: kako da mu popušim, kad mu smrdi na kilometre??!! [:place] [:place] [:place] a mora... jer pupoljak čuva za prvu bračnu noć [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 15
Problem je da sam to isla trazit umisto profila s 400 bi dobila ciglu i to kakve sam srece u glavu [:smije]
2015 11 15
Danka zaboravila si najsočniji dio cijele teme. [:smije] Trpanje u dupe nije grijeh...i ona je i dalje nevina, nikad nenošena.... ups krivi film [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 15
Sta cu kod mene bi se sve samo minjale, a problem je u tom sta ih vecina nosi xs, a ja poslije dva poroda bolje da ne kazem u koju u vel stanem. Lakse me priskocit neg zaobic jbg. Da otvorim groblje niko mi neb ni umra, boze sacuvaj sta brbljam
2015 11 15
hahhahhhahaaa..... zliceeee [:place] je, je...nevina i nenošena ko iz opisa na MK [:smije] [:place]
2015 11 15
dankice, ajme [:sokiran] ?! Bolje da sam živjela u neznanju [:boji] Anamarija, ako ne želiš shvatit, ni nećeš - hoću reći da se toliko dobrih suradnji i upješnih prodaja može skupiti bez nedozvoljenog samoreklamiranja.A kad sam imala 7 nisam si umišljala kako točno znam šta i kako na Krpicama treba promijeniti, što ne valja ,što je promašeno i što besmisleno i kako su Krpice i svih milijun i pol krpičarki čekale samo mene, Mesiju, najpametniju od svih, da svima sve objasnim.
2015 11 15
[:smije]
2015 11 15