Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

blok i ključ od sedam dana

hijao dankić, pa samo preletiš po nedavnim artiklima [:smije] [:smije]
2015 11 15
dnaka polako, jedan po jedan problem. dobila si tockicu. sad je sve ok. [:smije] [:smije] [:smije] gita a di je tvoja pikčr?
2015 11 15
Pa to je moja pikčr [:sokiran] malo je neuvjerljiva, loše fotkana i ne vide se greške, ali - nije li tako i s većinom fotki artikala koji se ovdje prodaju [:smije] ?
2015 11 15
Gledam Tarot besplatno!! samo kad sam od volje, nije šala [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:kesi]
2015 11 15
Zanimljivo kako svima smeta reklamiranje, a nikom ne smetaju one sta se dice s preko 200 povratnih, a onda nekog dobro zaj... s malo povratnih jer mu neko nece vjerovat, davno sam citala o jednoj takvoj koja je uvalila stvar s rupetinom i izbrisala joj se negativna, na koji nacin neznam. A di su one sta traze podatke pa vise ni traga ni glasa, e takvima se triba stavit negativna, a osvetnicke povratne se brisat. Reklamiranje nije strasno ako he u zato predvidenoj temi, i cemu uopce opcija otvorite temu ako se nesmi otvarat tema. Slobodno me popljujte, ali ovo je pocelo licit na okupaciju u Staljingradu
2015 11 15
anamarija, nisi baš često na forumu? :D
2015 11 15
Tko tu koga? Tko čuva neubrani pupoljak? Koja je Gitina omiljena cajka? Koga bole kukovi od previše sexa? Jel Danka skuvala paštašutu s dimljenim nogicama? Tko je skoro povratio ručak gledajući distrikt 9? [:place] [:smije] Toliiikoooo pitanja? Da otvorim temu za svako? [:sramezljiv] [:boji]
2015 11 15
pusti ti ostala pitanja i odgovore, ono što mene zanima je je li se berač pupoljka opro [:sokiran] [:smije]
2015 11 15
SumLJam.. [:smije] Gorgonzola je hit ove zime.
2015 11 15
anamarija, već si izmijela to svoje mišljenje jučer ili prekjučer.Otvorila si temu o besmislenim kaznama , koje sad nema.Postoje pravila Krpica i treba ih se držati, jednostavno. Meni je skrooooz dosadno kako neke stvari treba objašnjavati uvijek i uvijeki uvijek iznova [:pospan] [:pospan] [:pospan] Osim reklamiranja smetaju nam i prevarantice i one koje uzmu podatke za uplatu pa se više nikada ne jave (njima NE IDE negativna,nego neutralna, kao što postoje u školi ocjene od 1 do 5 - ne možeš nekoga tko ti se nije javio nakon uzimanja podataka i onog tko te prevario nagraditi istom ocjenom, je l'?) i one koje šalju zmazanu i oštećenu robu....ali nam smetaju i reklamuše jer su dosadne i dave, jer nedopušteno svrću pažnju na sebe dok ostale krpičarke strpljivo prodaju i kupiju prema pravilima (eto mene, npr. - nikad reklamuša, a 418 suradnji)
2015 11 15
AnaPetek ne tolko cesto, vecinom uvik neko nesto ode kuka. Ko bi svima ugodija taj se nije rodija
2015 11 15
anamarija, cijelih 7 suradnji i već ti ovo počinje ličiti na Staljingrad ccccc..... Ezrice, a gdje je pitanje 'kad će meni Gitica poslati obećane fotke?' Kad joj splasne plik od noćne beštije bockave (fotka tajno u sms-ovima - svo je!)
2015 11 15
Zašto si Danka mora dimiti nogice [:sokiran] ? Bolje dignITI nego dimiti !
2015 11 15
Gita- izgovori, izgovori... tz tz tz [:vrti] [:hihot] [:jezik] Neka, neka...kad ti zlo čudovište pokuca na vrata nemoj se čudit [:jezik] [:smije]
2015 11 15
hahahahhahahahaha zlice....samo poželi !! [:smije] nadam se samo da nisi vegetarijanka ...onda si me bacila u bedaru [:smije]
2015 11 15