Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Astralno putovanje (odvajanje duše od tijela) :)

Bok, cure! [:zaljubljen] Kako vi provodite nedjelju? Ja u većini slučajeva odmaram od subotnjeg izlaska tako da čitam knjige za koje inače nemam vremena. Danas sam čitala o ovome. [:smijesi] "Astralno putovanje ili astralna projekcija je proces u kojem se duša odvaja od tijela ali ostaje povezana sa mozgom. Dešava se uglavnom noću. Večina ljudi jako često doživljava astralna putovanja samo što nisu u stanju sjetiti ih se zbog toga što njihov mozak ne koristi dovoljno unutarnje svjesti tj. u glavnu memoriju našeg mozga ne dolaze informacije naših unutarnjih osjećaja, dojmova, misli i zapažanja. Kad to shvatite vaš san će vjerovatno nestati ili ćete nastaviti sanjati tako da san kreirate kako hoćete (lucidni snovi) ili ćete ući u stanje kada vam se mozak probudi prije tijela tj. moći ćete normalno razmišljati ali će vam tijelo biti paralizirano, oči će vam biti vjerojatno otvorene i vidjet ćete jednu zamagljenu sliku vaše sobe koja će vam se činiti kao san. To stanje je neko vrijeme ugodno ali kad se budete htjeli probuditi doživjet ćete zasigurno najgore trenutke u vašem životu jer se nećete moći odmah probuditi.
2015 11 15
Pokušat ćete micati rukama i nogama ali nećete moći sve dok vam se ne stvori tolika panika da ćete se početi tresti. Kad se protresete odmah ćete se probuditi i nećete neko vrijeme vjerovati sami sebi što ste doživjeli.. Pokušajte zapisati ukratko to što ste doživjeli, jer ako nastavite spavati ujutro će vam se činiti kao je to bilo dio sna. Kada doživite ovo stanje na pragu ste svjesnog astralnog putovanja… Prvi znak prije astrala su jako, jako snažni i ugodni trnci po cijelom tijelu, zatim osjećaj kako lebdenjem napuštate tijelo i dižete se nekih pola metra ili metar u odnosu na tijelo. Nakon toga, doživjet ćete male probleme, tj nećete u početku znati kako se kretati ni što činiti, način na koji ćete gledati je jako zbunjujuć jer ćete vidjeti sliku od 360 stupnjeva." Što kažete na to? Jeste li ikada doživljele? Mislim da nema da netko od nas nije doživio samo je možda sam sebe uvjerio da je sve san. [:smijesi] Meni se dogodilo 2 na svega par minuta, dok sam bila strašno umorna i legla u krevet preko dana, i bilo je odlično. [:smijesi]
2015 11 15
Odvojila sam se dvaput. Bile su dvije sarme u tanjuru
2015 11 15
A sad evo i nekih stvari kojih se dobro pridržavati za vrijeme svojeg prvog astralnog putovanja: Ne odlazite daleko od svog tijela, pogotovo ne izvan vanjskog zida kuće jer postoji mogućnost da se zbog nepoznavanja načina kretnji namučite pri vraćanju nazad u tijelo. Ako čujete neke glasove vratite se odmah natrag u tijelo… I ako vidite neka velika ružna ili čudna bića vratite se odmah u tijelo… [:smijesi]
2015 11 15
Ako cujete glasove to je tv koji se ne zna sam ugasit [:smije]
2015 11 15
Navodno ima nekakva tanka linija koju ne smiješ prekinuti. Ne znam, to još nisam doživjela. Zato paralizu u snu jesam, jedan od najljepših, najčudnijih i najstrašnijih osjećaja koje sam imala prilike doživjeti [:hihot]
2015 11 15
Da, ali nikako da nađem o toj granici koju ne smiješ prijeći... Znam da sam davno o tome negdje čitala, ali nikako da iskopam. Sjećam se da su pisali o tome da ti neka druga duša koja luta može ući u tijelo i da postoje zli duhovi i demoni koje možete vidjeti. Ako netko zna više detalja neka piše... [:zaljubljen]
2015 11 15
super je, samo ne vjeruj svemu sto pise u knjigama, istrazuj sama [:smijesi] i zapravo ne moras spavati da mozes "putovati" i raditi svasta nesta [:hihot] [:hihot]
2015 11 15
jesi ti imala jednom temu o hipnozi i vracanju u prosle zivote ?
2015 11 15
Ja sam upoznala tipa koji tvrdi da je astralnim putovanjem proputovao citavu Europu, a sad...
2015 11 15
iiiii jesi isla na regresiju ? [:smijesi]
2015 11 15
Čitala sam i o tome da se može putovati gdje god želiš na svijetu. Ali za to ipak moraš usavršiti svoja putovanja i biti majstor... Ne može to svatko! Čak se možeš i sastajati sa dušama svojih prijatelja, rodbine... Ako oni u isto vrijeme imaju astralno putovanje, znaju ga koristiti... [:smijesi]
2015 11 15
Nažalost još nisam, trenutno imam zdravstvenih problema kojima sam okupirana... [:place] Ali hoću sigurno i tada ću ovdje staviti temu pa da me popljuju. [:hihot]
2015 11 15
jesi pročitala i da sav taj 'mimohod' nije baš zafrkancija, jesi upoznata sa eventualnim posljedicama itd...? [:smijesi]
2015 11 15
nadam se da ces ozdraviti, ma nece te.....ljudi se plase onoga sto ne razumiju i misle ako se ne dogadja njima da nesto nije istina.....zato i je tu zanimljivo, sto od 8 milijardi ljudi, svatko ovaj svijet dozivljava na jedinstveni nacin [:smijesi] a moras ima bar neke predisopzicije, iako se ljudima najcesce pocne dogadjati spontano, pa krenu istrazivati...i najcesce odustanu iz straha....
2015 11 15
1 2 3 4 5 ... 10