Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Astralno putovanje (odvajanje duše od tijela) :)

Suzy, to mi nije to, jer astral (valjda [:jezik] ) postoji bez obzira što netko to ne percipira i ne vjeruje
2015 11 15
Mislim da neke stvari postoje bez obzira vjerovali mi u njih ili ne. Ja npr vjerujem u astralnu projekciju i možda ju nikada ne doživim, bez obzira na sav trud koji ulažem da ju postignem. A ona se može dogoditi i nekome tko nikada nije čuo za nju ili ne vjeruje u nju i ismijava to. Prije će se takvima dogoditi nego nama koji želimo.
2015 11 15
ne znam sto zapravo pitas, mozes uzeti moj primjer, globalno moje bolesti su bile neizljecive, ja sam se izljecila, jesam li otisla predaleko....i to ne samo jednu bolest
2015 11 15
Sanja, cijela istina je u vjerovanju, jesi primijetila da ona kad se predstavlja uvijek kaže bok ja sam medij i komuniciram s dušama i to jako dokazuje to da ona vjeruje u to što vidi ,a i vidi joj se u očima. Zašto nebi i mi tako imali puno vjere i samopouzdanja da kažemo to u što vjerujemo jer bi svima bilo puno lakše u upoznavanju,evo da vama bude lakše upoznati mene jako mi je drago što imam priliku predstavit sebe bok zovem se Ana i dizajnerica sam svega i mogu dizajnirati i poboljšati apsolutno sve što želite jer to jako volim
2015 11 15
D.Cannon i njena kćer Julia pričaju o nekim stvarima.. tipa, dvije zemlje.. na jednoj imaš što imaš, kao ovo u Parizu, znači ratovi bolesti glad... a na drugoj, koja je poput projekcije ali jednako stvarna, to možda postoji ali se ne događa tebi, ili čak ne postoji jer si skroz odvojen od tih stvari... jako mi je teško sada to objasniti
2015 11 15
Suzy, mislim da si se izlječila zato jer si vjerovala u izlječenje i vjerovala si da će ti pomoći to što si uzimala kao lijek. To je snaga našeg uma i nismo ni svjesni što on sve može učiniti. Ali to je već neka druga tema. Pričamo o svemu, a najmanje o temi [:hihot]
2015 11 15
Ja mislim da je i toliko popularna jer kao prvo ona vjeruje u sebe. Zar to i nije tako? Ja mislim da čovjek ako želi biti uspješan prva je stvar da mora vjerovati u sebe i biti siguran u to što radi, inače ništa od toga... [:zaljubljen]
2015 11 15
zato sto sam tvrdoglavija od tovara [:hihot] a posebno kad mi netko kaze da nesto nije moguce i da sam bolesna zauvijek, i ne moze smislit bolji uzrok od walter wolfa, e pa neces ! jos uvijek pusim i to nije od cigareta hihihihihi odoh ja na spavanje, bilo mi je zadovoljstvo druziti se s vama...... po obicaju, evo slika.....sretan vam put zene [:poljubac] [slika:746dc4b3-9a21-486c-9c87-e9bc99ae3155]
2015 11 15
Istina je jaka odat ću Vam tajnu kad mi je kum rekao da mogu birati između znanja da znam sve na svijetu i da nikada ne budem sretna i života uzgajanja biljaka i okruženog životinjama i radošću zaželjela sam ovaj sretniji, i onda se počelo događat obrnuta situacija.O svemu tome žalila sam se prijateljima koji su me uvjeravali da promijenim mišljenje i dogodio se preobrat. Sanja možda da umjesto želje zamjeniš to s voljela bih, npr doživjeti jednu bistru astralnu projekciju , meni je to pomoglo u ostvarivanju sretnog puta kakav svi mi zaslužujemo, jeste čule o moći privlačnosti ?ukratko pozitivno privlači pozitivno i obrnuto
2015 11 15
Da, Ana... Upravo ta zadnja rečenica. Živa istina. [:smijesi]
2015 11 15
dobra slika [:smije] laku noć, idem i ja [:zaljubljen] [:poljubac] uvijek nam ostaje ova tema..javite se koji put!
2015 11 16
[:smijesi] Suzy hvalaa puno si nam olakšala , idemmm [:poljubac] vlak u noć
2015 11 16
i sve ostale dobre duše hvalaa
2015 11 16
Hvala vam puno drage moje! Bilo mi je predivno dtužiti se! Nadam se da ćemo opet pokrenuti sličnu temu! Laka vam noć i ugodni snovi! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 11 16
1 2 ... 8 9 10