Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Astralno putovanje (odvajanje duše od tijela) :)

tnx, svakako pogledam kad ulovim vremena
2015 11 15
Hvala Sanjicaaa. Kako mi to dozivjavamo,osjecamo ako je duša u vise tijela
2015 11 15
nikako, ti si ti, i nemaš doticaja s drugima koji su isto od tvoje duše [:smije]
2015 11 15
nakon suzyine priče našla sam mir. Sad vjerujem da je malo mače na sisi opet kod majke Mace i sretna sam, ovaj ne znam za vas al ja jedva čekam kraj smrt da vidim šta će biti onda, jeste čule za duugovječnost, dokumentiran čovjek koji je doživio 200 godina i koji je u svojem životu upoznao čovjeka od 500god [:sokiran]
2015 11 15
A ono kad nekoga upoznas pa kao da ga citav zivot znas. Citate si misli,isti ste...nema veze s tim
2015 11 15
da li mislite da doslovno stvaramo svoju istinu, znači ovo o čemu laprdamo, što je točno a što nije, može biti fleksibilno ovisno o tome što netko vjeruje? pretpostavljam da ipak stvari nekako stoje i da tako daleko ipak ne možemo ići sa stvaranjem...
2015 11 15
Nikako. [:smijesi] Jedino se može dogoditi da ako je u tvome tijelu 20%, a u nekom drugom 50% da si stalno bezvoljan, da osjećaš da si iscrpljen, nemaš snage za ništa... Tada je tvoja duša uzela premalo energije za ovaj život. Ali to se riješava prije rođenja sa svojim vodičem. [:smijesi] Preporučam pročitati knjige koje sam stavila. [:smijesi]
2015 11 15
josiipa, to su duše iz iste grupe. Sa tom dušom si živjela i bila bliska u prošlim životima i iznova se rađate skupa. Bio ti to brat, sestra, najbolji prijatelj... Nema veze u kojoj fazi života ga upoznaš.
2015 11 15
Ana, ne znam baš koliko to vjerujem.. Ali bilo je nešto na tu temu kod Mišaka "Na rubu znanosti".
2015 11 15
Birdie, nisam u potpunosti shvatila baš pitanje [:sramezljiv]
2015 11 15
Nisam nikad citala o takvim temama al ste me sad zainteresirale temom s obzirom da sam i ja dozivjela svakakve cudnosti
2015 11 15
Kakve ? [:zaljubljen]
2015 11 15
Josipa npr. na Zemlji živiš imaš jednu obitelj koju si sama odabrala odabravši pravog muža,a u drugoj dimenziji živiš s drugim čovjekom kojeg jednako voliš i poštuješ, sve ima veze s odlukama koje donosiš i sam svim mogućim riješenjima. Mislim da su te dimenzije zapravo povezani putevi do prave ljubavi i ljepote,
2015 11 15
iz mog iskustva, ja bi to razdvojila da osobnu istinu i univerzalnu istinu, znaci za mene istina moze biti druga dimenzija postojanja (astral) jer ju dozivljavam, a netko ne da ne dozivljava , nego nije nikada cuo za to i reci ce da to nije istina.....e sad tko je u pravu ? [:hihot]
2015 11 15
mislim na ovu rečenicu od Suzy: "istina(osobna) je ono u sta vjerujes" znam da u nekoj mjeri sami stvaramo stvarnost, ali da li se to odnosi samo na ovaj život i npr.buduće događaje, ili ako vjeruješ u nešto tipa teorije zavjera, za tebe će to postojati, a za one koji ne vjeruju neće? teorije zavjera su samo primjer
2015 11 15
1 2 ... 7 8 9 10