Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Astralno putovanje (odvajanje duše od tijela) :)

navodno su "tamo" boje intenzivnije.. mislim, tko će znati, jel.. [:smije] al tako sam negdje čitala.. a to isto, kako da znam što je točno, ima hrpa "podataka" i ne možeš ništa od toga provjeriti, znati što je točno.. isto sam čitala da se prelazi iz životinjske duše u ljudsku, kao evolucija, a drugi kažu da ne..
2015 11 15
Suzy, rasplakat ću se... I ja imam psa od 10god i ne mogu zamisliti da je nema. [:place]
2015 11 15
lijepa priča ova o maci
2015 11 15
Neeee... To za prelazak duša nije točno. Duša je uvijek ili samo ljudska ili životinjska. Također, ima u tim knjigama koje sam stavila tu...
2015 11 15
Cure kad već pričate o kavama, ako hočete doći da pričamo o kavi od žira može slobodno u moj um jer je uvijek otvoren hahahhh [:jezik]
2015 11 15
ajde stavite još koji link, ali nešto s bar malo kredibiliteta, čemu iz nekog razloga vjerujete meni je dobra bila Dolores Cannon
2015 11 15
to ti kažem, tko veli da je to u toj knjizi točno...
2015 11 15
Ove od Michaela Newtona su ti pouzdane. Joooj, i Anđeli u mojoj kosi. Predivne knjige!
2015 11 15
ja vjerujem sebi [:hihot] [:hihot] doslo je moje vrijeme da provjerim sta je "iznad" dusa, jer Svemir je bekonacan i dosta mi lutanja po drugim dimenzijama kakve god boje bile, ja sam umorna i zelim kuci.....
2015 11 15
sad me malo plašiš.. iako znam da smo tamo doma, ali mi nije prirodno ići nasilu...
2015 11 15
Kako to jedna dusa,vise tijela?
2015 11 15
nije na silu, jer ima jedna tajna, a to je "umrijeti dok si ziv".....i tu se ne misli na fizicku smrt, nego umrijeti za sve ono sto nije kuca, jer zapravo nikada nismo "izvan" kuce, uvijek, ali uvijek i zauvijek smo kuci ! samo je pitanje koliko zivota ce proci dok to ne skonta i iskusi, svatko za sebe
2015 11 15
Jedna se duša čini cjelinu od 100%. A u 1 tijelo nikada ne ulazi svih 100% jer je to strašno puno energije i to tijelo nebi izdržalo. Zato kada je potrebno da duša prijeđe na višu razinu zbog nekih razloga iz prošlih života, tada se dijeli na 2 ili više tijela kako bi što prije postigla svoj cilj.
2015 11 15
i to isto.. čitala sam da svatko ima samo "svoju" dušu, a opet i to, da jedna duša može istovremeno biti utjelovljena na više mjesta (osoba)
2015 11 15
Gledala sam tu emisiju, ali ona mi se čini nekako fejk... Nezzz... Mene osobno nije baš nešto oduševila. Ali vjerujem da ima ljudi koji mogu komunicirati sa dušama umrlih.
2015 11 15
1 2 ... 6 7 8 9 10