Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Flormar So parfemi - gdje ih naci u Zgu?

Pozdrav! Vec neko vrijeme trazim parfem sa slike, Flormar So Chic, ljubicasti. Prije sam ih kupovala u Garden Mallu, pa se navodno taj stand preselio u Avenue Mall (kazu tete na info pultu), prosla sam Av.Mall tri puta i nitko nema njihove parfeme! Prosla sam i puuuno parfumerija, imaju njihovu kozmetiku ali ne i parfeme. Nasla sam ih na netu ali dobavljaci ne salju za Hr..Zna li netko gdje ih naci? Svaka info je dobrodosla! Hvala, ugodan dan [:smijesi] [slika:15f847aa-47b7-41e6-a898-8eb837d
2015 11 16
[slika:e551cada-09fe-48e9-810d-e467a5ad6f85]
2015 11 16
Martimex? Oni cesto imaju nesto sto cijela HR nema...
2015 11 16
Mislim da je ovaj parfem prejeftin da bi se nasao na njihovim policama [:hihot] Ali svejedno, provjerit cu jer valjda samo jos tamo nisam bila. Hvala puno na ideji! [:smijesi] [:smijesi]
2015 11 16
Imaju oni i jeftinije... [:smije] [:smije] [:smije] Pa flormar ima trgovinu zar ne? Ima u Ri pa kad budem isla u pon ili prije pogledam, pa se mozemo dogovoriti ako ima :)
2015 11 16
Ima, da. Vidjela sam na njihovoj stranici da imaju ducane u dva centra u zagrebu. U jednom sam bila i nisam nasla, drugi cu provjerit. Ostavila bih otvoren poziv za dogovor, pa ako ne nadem gnjavit cu vas da pomognete, naravno uz proviziju [:smijesi]
2015 11 16