Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoc molim vas...

Prvi put se susrecem da placam nesto pouzecem, nakon tolikog odugovlacenja od jedne korisnice da posalje tenisice (kaze da je poslala u ponedjeljak) danas javlja sam milijun upitnika i usklicnika da su se te tenisice vratile njoj jer ih nitko nije preuzeo. Sada je moje pitanje, zar ona nebi trebala imati neku potvrdu/ sifru o slanju tih tenisica i kako se to uopce preuzima da je rok tako kratak?
2015 11 20
nije ni poslala jer i da nisi bila doma bila bi ti ostavljena obavjest da su u posti i da ih dodes preuzet tek se nakn tri dana ne preuzimanja mozda cak i dulje vracaju nazad,to je nazalost cesta izlika prevarantica
2015 11 20
Naravno ona je trebala imati širu ,ako je slala pouzečem u tvojoj pošti treba biti 7 dana tek nakon 7 dana i to radnih ako nitko ne preuzme onda se vrača njoj .Druga stvar jedino je moguče ako je krivo upisana adresa koja ne postoji onda se vrača već drugi dan korisniku tj pošiljatelju
2015 11 20
Mora imat potvrdu o slanju, neka ju slika i posalje vam
2015 11 20
Pet radnih dana paket stoji u pošti,tek onda se vraća
2015 11 20
Paket/pošiljka stoji 5 radnih dana u pošti (duže po dogovoru i to se dodatno naplaćuje), tako da je nemoguće da su joj se vratile zato što ti nisi podigla. Jedini razlog (ukoliko je poslala) zbog kojih su se tenisice vratile tako brzo može biti zbog njezine greške u procesu slanja, npr. kriva adresa i sl. I da, ako je poslala mora imati potvrdu o slanju i na toj potvrdi je šifra te možeš pratiti pošiljku na netu (kao i Tiskovu). :)
2015 11 20
Strašno kakvih sve osoba ima....Mora imat potvrdu nek ti ju slika.
2015 11 20
Pa bas za poluditi, jedva nadem tenisice i htjela sam iznenaditi muza...preko 300kn i jos mu rekla za par dana da imam iznenadenje za njega..jer je cura/zena rekla oko 8 dana da cu cekati da ih posalje, a ja cekam vec 3 tjedna i sve strpljivo. Prvi put je narucila kao krivu velicinu pa se ispricala da cu malo duze cekati a nakon par dana je javila da je slucajno narucila opet krivo a sad boju. Uf...pretrpila sam i to pristojno i cekala da posalje po 3 put..i u nedjelju je javila da salje u pon.ja joj u utorak poslala poruku dali su tenisice poslane i nema odgovora do danas kad mi je javila da su se kao tenisice vratile njoj...znaci bez ikakve potvrde, sifre ni nista niti je meni ista doslo.. Izmedu ostalog ima 50 pozitivnih...
2015 11 20
Zahebava te. Koja je deder link na profajl :)
2015 11 20
Ma koja je to daj link stavi!
2015 11 20
kao sto vidis stare krpicarke su doktorirale na tome, kako funkconira posta tisak i svi koji vrse usluge slanja paketa ,jeb. sad su mi ukinuli smajlice bas mi fale
2015 11 20
Evo cekam da mi odgovori ima li na kraju te sifre ili ne...iako mi je cudno da se tako brzo vratilo njoj, ja sam u zgu a ona sl brod...ako ne bude nosta od toga jeli ja imam osnovu za negativnu jer sad nemam pojma jeli do suradnje uopce doslo ili ne? Ja sam njoj svoje podatke dala ona meni nista jer je slala pouzecem...
2015 11 20
i meni se vratio paket koji sam tebi poslala, mozda ti samo zahebavas ljude
2015 11 20
Hej ja sam se tebi ispricala zbog toga milion puta i poslala ti tvoj paket i sifru i natrpala za ispriku sto stvari unutra da se bar malo oduzim a ti ga isto nisi preuzela pa mi se vratio. To je bio jedan jedini put da sam nesto zeznula a samo zato sto mi je beba bila bolesna al nebitno da se sad opravdavam, ja ti se jos jednom ispricavam zbog nepreuzimanja ali nisam te prevarila nista poslala sam ti tvoj koji si mogla uzeti bez ikakve naknade da ti saljes meni ponovo..
2015 11 20
I za one koji nisu upuceni to je bilo ono darivanje, nisam nikoga prevarila svoj paket poklon dam poslala a svoj nisam preuzela nazalost
2015 11 20
1 2