Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako ste dosle na Moje krpice?

Ne znam drage moje da li ima slicna tema ali ja sam svejedno otvorila da malo razmjenimo pojedinosti svakoga. Kako ste dosle tu? Da li vam je netko predlozio ili ste naletile na facebooku, instagramu, nekom bazzaru sta ja znam? I kada (mjesec, godina) i kako ste napravile profil? Evo primjer mene- Ja sam googlala da si kupim neke stvari i kako sam cesto njuskala po njuskalu naletila sam na 'Moje krpice' pa sam isla provjerit sta je to. Otvorila sam profil 2014, ne znam koji mjesec i napravila sam jedan bivsi profil ali nisam dolazila pa sam zaboravila lozinku, stoga imam ovaj. A vi? [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 11 20
ja sam napravila kraj 2o12 ,nemam pojma kako sam došla do njih ,mislim da ssam slučajno naletjela
2015 11 20
Negdje tijekom 2013. vidjela sam post jedne djevojke u jednoj od onih kupujem/prodajem facebook grupa. Neke majičice su bile u pitanju, link je vodio na Krpice i tako sam se registrirala i obavila svoju prvu kupnju :) Nisam bila pretjerano aktivna do prije par mjeseci.
2015 11 20
Nemam pojma hahha
2015 11 20
Isto sam tako nesto trazila na netu i naletila na krpice koje su vec postojale godinu dana cini mi se. Ovo mi je drugi profil koji sam bzvz otvorila a na prvom imala vise od 150 povratnih :D Luda :)
2015 11 20
pravo da ti kažem ,ne znam točno godinu
2015 11 20
nemam pojma kako sam dosla, iskreno, hahhahahha to su bili neki poceci moje on line kupovine (kao kupac) bilo je to skroz kad se stranica otvorila, 2011/2012, trazila sam si nesto, ne sjecam se niti sto tocno... nisam se registrirala jer je ponuda bila ocajna(za to nesto sto sam trazila), bez uvrede curkama koje su tada bile XD onda sam sa nekoliko stvari u stranim on line shopovima fulala par mjeseci kasnije i pridruzila se krpama kao prodavac, evo, skoro 4 godine sam tu :P
2015 11 20
googlala sa i naišla na lijepe cipelice, da bi poslala upit morala sa se registrirati....i tako je sve počelo 2013-te godine :)
2015 11 20
Ja mislim da sam na jednom forumu naišla, netko je imao link na krpice u potpisu pa sam kliknula iz znatizelje. :D A to je bilo 2013 godine.
2015 11 20
Slučajno naletila preko facea, jedan klik i zaljubila se u krpice :)
2015 11 20
seka mi je rekla za njih, pa i ja napravila profil, i ostala.. vec 2 godine ako ne i vise sam tu
2015 11 20
Ja prek facebooka sasvim slučajno :)
2015 11 20
Kladila sam se sa frendom da ću prije njega naći kupca za mobitel i slučajno naletila na krpice, i uspjela sam prodat prije njega :D
2015 11 20
Još 2012., prodavala sam robicu preko grupa na fejsu i tamo je dosta cura imalo profil na mojim krpicama. Išla sam vidjeti što je to i evo me tu već 3 i pol godine :) Imala sam super iskustava, daleko više nego negativnih i ne namjeravam se maknuti niti otići odavde jer, unatoč svemu, ovo je jedno super mjesto :)))
2015 11 20
na blogu naše prve adminice ane,imala je članak o krpicama i kako se otvaraju.. i eto,među prvima sam se registrirala, 823. sam član :)
2015 11 20
1 2