Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ovo još nisam doživjela

ta je i mene zeznula prvi put i poslala sam joj narukvicu prije uplate jer joj je kao bilo hitno.. al sad kad mi je drugi put poslala poruku (za istu narukvicu) i dala podatke, odma sam skužila ko je i prijavila profil..
2015 11 23
Dobro da uvijek otvorim ovakve teme na forumu pa da vidim o čemu se radi, jer je ta ista Zrinka meni jučer navečer poslala poruku da joj pošaljem podatke za uplatu za jednu svoju narukvicu. Još joj nisam ni odgovorila, a mislim da ni neću sad hahah. Ima svakakvih ljudi nažalost, više me ništa ne iznenađuje..
2015 11 23
Sisters5, samo ti njoj odgovori i to linkom na ovu temu.
2015 11 23
A ova Marina Butinski koja joj je dala pozitivnu je isto prevarantica koja ima još jedan profil na ime Marina Mihael. A možda i još neki pod drugim imenom.
2015 11 23
Hahaha pa ova Zrinka je nešto jako bila aktivna jučer navečer :D
2015 11 23
Uljeshura , prije 10 sata prijavi | ↑ Zato što su neiskvarene ili naivne i misle da se netko ne bi valjda brukao za mizeriju. A bruka se. evo ulješura je sve objasnila. i mene je zrinka/katarina zeznula,nisam stigla provjeriti uplatu i po prvi puta da nisam gledala jel sjelo, i eto poslala joj nakit. nemožeš vjerovati da se netko bruka za 25kn haha
2015 11 23
Sinoc je bilo kise, pa bit ce da je ostala doma i bavila se narudzbama s krpica ;)
2015 11 23
popis profila koje sam iskopala: zrinka1991 zrinka1988 zrinka199 katarinat1991 natalijaaa23 tonca20 lorena21 i još taj shopinggggggg koliko ona profila ima OMG!?!?
2015 11 24
a meni je najfascinantnije kako misli da je nitko neće skužit s drugih profila. Doslovno mi je poslala identičnu poruku ko dan ranije, za istu narukvicu, nema nijedan artikl i nijednu povratnu informaciju. Al ona i dalje ne odustaje..
2015 11 24
bez komentara...
2015 11 24
1 2