Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

UGGSICE! Real va Fake

Stvarno sam iziritirana nekim oglasima u kojima se tvrdi da su original uggsice i uz to paprena cijena. Ne znam cemu tolika glad za brzim i ne postenim nacinom do novca. Zasto ne bit iskren i stavit npr 300 kn i zaista napisat nisu original a ne tvrdit da su original. Mislin da nisam jedina koja dijeli ovo misljenje pogotovo ko ih nosi oduvijek kao npr ja ili bilo koja random cura . Ne moras biti previse pametan da zakljucis kako su fejk. Eto zanima me da li sam ja jedina koja ova razmislja?
2015 11 23
Zasto ne bit iskren u jezeru lopovluka. Eh :D
2015 11 23
sve je dobro dok ti ne naručuje direkt na adresu pa dobiješ čestitku sa carine :D
2015 11 23
Pa da realno vrijedne su svake kune bar meni jer sam osjetljiva na hladnocu , evo vec 4 god i stvarno ko nove su
2015 11 23
Prica s uggsicama je ko sa crocsicama. Svima gadne dok ih ne obuju. Odmor za dusu
2015 11 23
Hahah da Dunja , a to je tako . Mislim netko ce priustit sebi original netko nece al cemu stavljanje cijena 500 kn pa nadalje previse
2015 11 23
eto,još si i uštedila naspram kazne koju bi dobila :D :D
2015 11 23
Pa nisam ja narucila nego govorim opcenito. Ja sam svoje uzela u SAD-u i kvaliteta s nasim ne usporediva. Puno bolje nego u Karle
2015 11 23
Jedno je lagati o originalnosti ili stanju predmeta. Drugo je stavit cijenu ovolku il onolku. Smijeh me hvata samo kad vidim poplavu maxi nova kopita po 400kn .. ugg kosta malo vise..tak da bi mi tu bilo smesno vidit 8 somova cijenu..
2015 11 23
Livi takve razmisljaju-uvijek postoji "budala"koja ce naletjeti! Hvala Bogu na ovom forumu..i sama sam doznala puno korisnih stvari...a mozda bih i sama nasjela na neke!
2015 11 23
ma znam,skontala sam. kažem i ja općenito,u krivom licu mi je rečenica hah :D
2015 11 23
Ja sam jednoj eto bas nedavno poslala "upit "za fejk ugsice koje ona prodaje za oriđinale..nako sam ju lipi vec u upitu izrešetala -nije odgovorila-samo je obrisala oglas.. Jbt žena sa 200+povratnih
2015 11 23
Brdosuza bas tako, ja sam prije 2 god svoje fejk ode prodala jedanput nosene za 200 kn , tako da ne znam ja nisam mogla cijenu nabiti jer bi mi bilo neugodno
2015 11 23
Dunja haha sve pet! :) smisnamala pa bas zato sam objavila ovu temu jer im ne zelim dat gusta da prodaju bubrig za m***
2015 11 23
To se i ja pitam kad god netko stavi nesto s e-baya za pet puta vecu cijenu i svi se priljepe kao muha na g...i tako vec godinama, uvijek se nadje kupac, uvijek.
2015 11 23
1 2