Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Engleski jezik

Jutro! Zna li koja od vas kako je najbolje nauciti eng jezik, znaci znati ga dobro pricati i pisati? :) Je li najbolje pute nekakvog programa ili? Ako znate nekakav slobodno ga preporucite. Najbolje ga znam pricati, no ni to nije bas sjajno, voljela bih znati puno bolje. Hvalaaa!!!! Pusaa svima!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:smijesi] [:poljubac]
2015 11 24
nađi si virtualnog frenda s engleskog govornog područja i skajpajte i dopisujte se, najbolji način
2015 11 24
Citala sam na netu i ljudi to najvise predlazu, uz to gledanje serija bez titlova, a serije i gledam bez titlova, ali opet nije to to, ipak bi htjela malo bolje to nauciti, bilo bi idealno da ima nekakav program uz koji pazis na izgovaranje rijeci :D
2015 11 24
Možda gledati britanske serije/filmove? =) Amerikanci pokvare jezik, nema baš gramatike, a Britanci su super po tom pitanju. To je mala pomoć možda kod pričanja, konkretan program ne znam..tečaj pomaže.
2015 11 24
pa na taj način si prisiljena jednostavno na sve mile moguće načine se sporazumjet s tom osobom, a i na kraju krajeva čuješ i čitaš i istovremeno učiš, najbolje naučimo kroz praksu zapravo, osobno sve to radim, filmovi i serije obavezno samo sa engleskim titlom, knjige ne čitam na hrvatskom već nekih 15ak godina i dopisivanje s ljudima koji pričaju engleski
2015 11 24
Evo druga cura u nedavnim ide u London, nek te povede =D
2015 11 24
LePetitPlaisirs - u potpunosti se slazem s tobom! :D jos bi bilo super da nisam tako sramezljiva hhehe :) Sonja90 - hehehe, to bi bilo supe :D
2015 11 24
ma kakva sramežljivost, i ja sam sama sramežljiva, ali eto imam jednog da ga tako nazovem frenda, našli se slučajno na jednom forumu i počeli komentirati i pričati i to sad već traje dugi niz godina, nikad se nismo osobno upoznali, ali imamo osjećaj jedno za drugo kao da smo najbolji frendovi i pričamo o svemu...kao da imam frendicu tu negdje s kojom pričam i ta sramežljivost jednostavno nestane
2015 11 24
LePetitPlaisirs - to je bas lijepo! :) da, to mi je bas veliki problem, moram nesto napraviti, mozda na Reddit forumu nađem nekoga hehehe, budem vidjela... hvala ti :)
2015 11 24
Trebaš instrukcije? :)
2015 11 24
Trenutno nisam pri novcekima da si placam instrukcije svaki dan hehehe, zato si gledam nesto na netu i tu trazim savjete od cura hehehe :D
2015 11 24
Ako hoćeš, možemo prek maila il skypea raditi (besplatno), imam viška vremena... Govorim engleski od malena pa mogu biti od pomoći. Imam i iskustva s podukama.
2015 11 24
Moze moze, joooj jako lijepo od tebe! :) Hoces da ti se u inbox javim? :)
2015 11 24
Javi se. :)
2015 11 24