Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koju boju ruža za usne kombinorati uz crvenu kosu?

Pitanje je jasno :) Nedavno sam se farbala u crveno ali i dobila volju poceti nositi ruz za usne. Hocu li biti pre crvena ako stavim crveni ruz? Tocnije receno, imam kratku crvenu kosu. Svaki prijedlog je dobrodosao :)
2015 11 29
meni je na crvenokosim ženama nekako, ajmo tako reć, ružno za vidit crvenu boju bilo da je riječ o odjeći, dodacima, a pogotovo ružu
2015 11 29
ne stoji svakome sve.. al meni je divan crveni mat ruz ili čak tamne nijanse.. frendica mi je crvena ona to jako lijepo nosi
2015 11 29
Lanica, ovo je zgodan članak, ali za mene totalno promašen :D Zeleno, smeđe i ljubičasto ne da mi ne stoji, nego mi ne stoji hahaahh Ni dok sam bila plavuša, ni crnka ni brineta, a ni sad kad sam crvena... Slažem se sa zrinkić, ovisi kako tko nosi i kako se ti osjećaš u tome. Ali meni je to na gotovo svim ženama odlično ^_^
2015 11 29
Ja imam crvenu mahagonij tamnu nijansu, dosta intenzivnu i koristim tamne ruževe, nijanse trule višnje, ružičaste tamne ruževe, čak i bordo crveni ruž i izgleda super. Više je to stvar o nijansi tena, ja sam blijeda, ali imam smeđe oči...
2015 11 29
Bila sam crvena i nosila sam sve boje koje su mi se svidile. Sad sam tamno ljubicasta i ista situacija. Isfuram ja to nekako :D
2015 11 29
Također novopečena crvenokosa, imam kratku fizuru, i nosila bih neki tamni ruž, ali ne znam koje nijanse. Jučer sam nabavila neki svjetlucavi ljubičasti, inače me drži malo alternativa i nešto drukčije..
2015 11 29
ja se farbam na crveno i imam zelene oči a sve na meni crveno mi najbolje stoji,a ruk koristim sve nijanse od ovih tamnih ljubičastih i crvenih izgledam opasno i sve me se boje jer inače izgledam ko da bacam uroke xD a one nježnije boje kože mi čak i bolje pašu uz oblik face to mi je onak za poso
2015 11 29
crvenokosa sam (trenutno više vučem na narančasto) ... bljedoputa, zelenooka i s pjegicama ko da me je škot napravio :D i nemam problema s crvenom bojom odjeće ni ružem. ipak, moram priznati, najrađe kombiniram narančasti i smeđi ruž zajedno.... taj mix mi nekako najbolje paše
2015 11 29
Uopće ne razmišljam o boji kose kad se šminkam; nekad sam neutralna, a nekad u ratničkim bojama, ovisno o raspoloženju :)
2015 11 29
Priodna sam crvenokosa i pjegavka, već dugo potmognuta kanom, kojojm kamufliram godište, ali sam - čudnovato za crvenokose - tamnoputa i tamnooka. SUper mi stoji crveni i jarko narančasti ružć,, a jako loše rozi i sve što vuče prema smeđem. ista stvar s odjećom. Kad sam bila ful balava još je bio na snazi zakon da crvenokose ne nose crveno - upravo tada i zato sam odlučila da će to biti moja boja, pa je i bila, godinama :>
2015 11 29
Također prirodno crvena, blijeda, pjegava i tamnooka i oduvijek su mi govorili da mi crveno dobro stoji, a i sama se dobro osjećam u crvenom :). Jedino mi naranđasti ruž nikako ne stoji.
2015 11 29