Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

hrelić subotom?

drage moje, jel vi znate kakve informacije o tome? bilo se pričalo da se na Jakuševcu održava srijedom, subotom i nedjeljom, pa me sad zanima jel to subotom funkcionira i postoji li uopće? Ako imate bilo kakve informacije, bila bih vam zahvalna [:poljubac]
2015 11 30
Postoji i održava se.
2015 11 30
postoji i održava se. navodno je viđeno dosta renomiranih krpičarki koje tamo kupuju po niskim cijenama pa tu preprodaju po puno većim i kao iz svog ormara (od bake, prabake, čukunbake, mame, sestre, svekrve, zaove - da skratim cijeli Nasljedni red nabrojan)
2015 11 30
Može linkove dotičnih u inbox jer sam ubitačno znatiželjna?
2015 11 30
zbog čega i zašto? nema potrebe ikoga prozivati jer ništa ne radi nelegalno i loše.. Davno sam napisala, ove krpice nekome služe da se riješi vlastitih stvari koje ne nosi, nekome da upotpuni budžet ili da za prodano odmah kupi nešto polovno na krpiama ( i tako vrti a ne troši previše novaca) a nekome kao izvor prihoda.. (svatko ima svoj razloga prodaje)
2015 11 30
Vrlo politično i točno rečeno. XD I nije da bih uopće nešto zamjerila takvim curama. Samo sam iskreno znatiželjna. :)
2015 11 30
to je super ako radi, nedjeljom mi bude bas nezgodno ići! a nađe se suuuuuuuuuper jeftinih stvari :)
2015 11 30
subotom nemas nikog, izbor je puno slabiji nego srijedom a to da krpicarke tamo kupuju i tu preprodaju po 300-400% skupljim stvarima je istina
2015 11 30
ja bi išla da se riješim malo toga, jer ovdje mi prodaja stala a robe se gomila sve više. Bila sam jednu srijedu ljeti i nisam baš oduševljena, pa ako je subota slabija od srijede baš mi se i ne isplati ići :(
2015 11 30
kako to funkcionira? Može mi tko pojasniti jer bih i ja htjela ići tamo PRODATI svoje krpice :D Plaća li se prostor? Kada treba doći?... Svaka informacija je dobrodošla! :D
2015 11 30
dodes oko 8 placas kocku i to je to
2015 11 30
Na početku mjeseca moraš ići u glavnu (u biti jedinu xD) zgradu na Hreliću i tamo reći da želiš zakupiti ploču. Dat će ti potvrdu koju nosaj uvijek sa sobom. Ima kontrolor koji obilazi okolo kasnije tijekom dana. Ponekad te nitko tjednima neće pitati za potvrdu doduše, nasumično je pomalo. Kocke su obilježene brojevima i slovima. Good luck u traženju vlastite jer su užasno zbrčkano označene. Zato dođi ranije da lakše nađeš prvi put. Dodi oko 7 ako se bojiš da neš naći ploču, 8 kad već skužiš koja je tvoja. Najudarnije je u periodu od oko 10 do 12 sati. Ako imaš premalo robe i misliš da nemaš potrebe za zakupom cijeli mjesec, možeš doću u srijedu i tutnuti kontroloru ako nabasaš na njega 20-30 kn da te pusti na miru.
2015 11 30
ulje- sad redovito obilaze kontrolori
2015 11 30
OK. Onda obavezno.
2015 11 30
Hvala djevojke :D
2015 11 30
1 2