Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomozimo onima koji trebaju pomoc

Pozdrav svim krpicarkama.Nisam znala gdje da stavim temu pa evo odlucila sam ovdje.Jucer sam na netu vidjela clanak o obitelji koja je ostala bez oca.Radi se o 4 djece i majci iz Pisarovine.Nemaju struju, trosna kucica.Djeca imaju sin 12 god kcer oko 9 i dvoje djece muskic i curica 7 godina. potrebna im je pomoc.Ja sam uspjela skupit nesto za dvoje malih za veliku djecu sam malo kupila i jutros poslala.Neznam tocno koja je stranica objavila pomoc net ili dnevno no evo adrese bilo bi im lijepo pomoci Maja Štefičić Donja Kupčina 305e 10451 Pisarovina. Pa eto nadam se da svatko od nas ima nesto sto ne koristi a moze pomoci njima
2015 12 04
Sanjo hvala ti nikako da nadem tu stranicu
2015 12 04
Na face-u ima stranica Mreža dobrote i tamo su sve priče provjerene,svi moraju dostaviti papire i socijalna služba provjeri,tako da nema muljanja.Ja sam baš neki dan poslal par paketa sve potrebne inf nađete u bilješkama stranice ili im pošaljete poruku,odgovore u roku dan-dva.I Marijana Matešić ima dobru stranicu na face-u za pomoć jako potrebitim obiteljima.
2015 12 04