Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hodanje u štiklama

Problem je nastao kada sam u štiklama koje su mi mrvicu veće krenula hodati i noge su me bolile i s vremenom sam sve lošije hodala. Bila sam na svadbi i imala sam balerinke da se presvučem. Štikle su mi super, ne nosim ih tako često (mislim baš na štikle, ne govorim npr. o cipelama na punu petu). Kako se vi borite s tim problemom? Koje su vam štikle najdraže ? Pomaže li nešto da manje noge bole poput gel uložaka i slično ? Eto hvala :)
2015 12 04
Gel ulošci pomažu. Manje noge bole jer amortiziraju :D
2015 12 05
neke me ubijaju, u nekima mi super :) mislim da je to do udobnosti..imala male salonke na jednoj svadbi i umrla nakon par sati..a imam sandale na ogromnu petu, samo sa remencicima (noga nije sigurna), a preudobne su mi :D mislim da ti je individualno do cipele.. za jastucice ja nemam rijeci hvale..nista to meni nije znacilo hehe, ali sve cure ih hvale tako da ne znam u cem je problem kod mene haha konkretno 2 puta sam koristila baleine
2015 12 05
Meni su se ulosci pokazali super,na svadbi svojoj sam bila citavu noc u sandalama 15 cm potpetica,i super udobne,ali je i do same stikle,znala sam i sa tim uloskom sa puno manjom potpeticom umirat od bolova!!
2015 12 05
to je do štikle,od onih jeftinih noge ubiju ma da i 6 uložaka staviš
2015 12 05
Redhair djelomicno se slazem s tobom!!moje sandale sa svadbe i jos jedne salonke su istog proizvodaca,razlika u cijeni nikakva a u tim drugima---da moram hodati u njima mislim da bih umrla od muke
2015 12 05
Ja ni u jednim stiklama ne mogu biti dugo jer me noge bole odmah. Cim moram stikle obuci mrak mi padne na oci. Imam dva para stikli i predivne su mi, ali tenisice su ipak tenisice :)
2015 12 05
Mislim da je to individualno do cipele. Npr imala sam salonke s platformom i s remenom za dodatnu sigurnost koje su me ubijale vec nakon pola sata dok su mi druge sandale s jos tanjom i visocijom petom bile preudobne da sam cijelu noc u njima mogla. Ne znam kako to objasniti osim da je stvar u kvaliteti proizvodnje i mozda obliku mog stopala...
2015 12 05
Tincica505 to je s pinteresta skinuto ...inace to su Aquazzura stikle i meni takoder savrsene :) btw. ulosci ne pomazu (placebo efekt za stopala i nista vise)
2015 12 06