Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pokloni i darivanje

Vecer cure :) Decko i ja zivimo u Njem.i za 10 dana idemo u Hrv.nakon godine i pol. E sad mene muce pokloni,kome sta kupiti. Njegova sestra je prosli tjedan rodila,vec sam jako puno robice nakupovala bebi jer to to ovdje jeftino,a kvalitetno. Al nekako mi je to malo. Trebamo li dati jos novce? Ili kupiti jos neke igracke? A sto kupiti njegovoj mami/tati? Robu ne zelim jer cu sigurno pogrijesiti. Brat mu je takodjer dobio dijete prije pola godine. Poslali smo paket robice i dekicu, a sto ponijeti sad? Igracke ili? Idejeeee [:place]
2015 12 07
Sestri mozes uz to dodati igracku, a za nju buket cvijeca. Mami kupi nekakav parfimirani set (parfem, kupka krema) i neku lijepu cokoladu. Tati isto nekakvu kozmetiku.. Bratu jedan kompletic..tj majica+hlace..i igrackica.. I to je pristojno...cura si..
2015 12 07
Ok ,hvala. Svi su mi rekli da se daju novci kad se dijete rodi pa zato pitam..
2015 12 07
Ne znam...u mojoj okolici to nije obicaj...nego za krstenje. Ali ako imas tu zelju..onda nemoj vise nista kupovati..nego stavi uz robicu nesto u kuvertu! :)
2015 12 07
Kod nas se daju novci kad ide u babinje...Ja bih to mamu svoju pitala kakav je običaj da osobno nisam sigurna šta i kako :D A ostatak darova, dobro kaže brdo :) Sestri bih još donije teglicu njemačke nutelle, na dobru nutelu svaka cura pati!
2015 12 08
Hmmm didaktice igracke za bebace,a za odrasle prvo razmisli sto vole,sto su im hobiji.Kozmetika meni nije bas najsretniji izbor jer mozes fulat pa ce taj poklon ili skupljati prasinu ili biti proslijeden dalje.Primjera radi ako mama pati od detalja kupis neku efektnu zdjelu za voce ili tacnu za posluzivanje kolaca,imas one na kat(za tim su stvarima gospode lude) ili vazu recimo,ako se zena voli urediti onda neku efektnu kopcu za kosu,dobre kozne rukavice s takvim poklonima ne mozes omasiti,Za deckovog tatu,ako covjek peca tronozac dobar,ako je cesto u prirodi onaj kao prsluk sa puno dzepica po sebi,ako je covjek majstor onda onaj opasac za alat.... Ako nista od navedenoga onda dobru kvalitetnu kemijsku olovku i dobar upaljac...Najvaznije od svega je to sto ti mislis na njih!!!
2015 12 08
Za bebe, neki kompletic i 50€ u kuvertu. Za sestru i mamu neki parfem ili set (parfem+losion za tijelo itd) i uz to neki sampanjac ili nesto (imas u Nettu, Edeci, Lidlu itd raznih zenskih pića i po 5€) A za tate, ako piju kupis onaj paket Jeger s casom ili tako nesto slicno, a ako ne piju, s parfemom sigurno neces pogrijesiti :)
2015 12 08