Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koji je najgori ulet koji ste doživjeli?

Mala, imaš dobra pluća... veli meni jedan seljober... :D
2015 12 08
Mene jednom tip uhvati za guzicu u kaficu...ja se instiktivno okrenem..i zalipilm tipu sto je bio iza mene plescurinu! Poceli se svi smijati....ispalo da sam krivog udarila...
2015 12 08
Ni pet,ni šest..Ideš sa mnom doma? :/,a ja nisam te upoznala sa dečkom,a on ma ne smeta mi on??????
2015 12 08
Najgori ulet: "Mala jeo bi ti govna" Najbolji: On: I kad ćemo? Ja: Kad ćemo šta? On: Nestati odavde skupa.
2015 12 08
Fujjjjjjjj.... :(
2015 12 08
cao mala imas dobrog kera kakva ti je maca
2015 12 08
hahaha..nasmijah se :D...Meni nisu baš upadali, ali zato par dana prije vjenčanja, prišao mi crnac od dva metra traži moj broj, ja ga pitam jel mu treba šta pomoći (hahahaha), a on meni ne, nego on hoće moj broj...ja mu kažem ne ne ne, i on me pita zašto? I ja mu kažem da sam tu sa svojim čovjekom pa pobjegnem hahaha. Kad smo izlazili iz trgovine, okrenem se, a tip sa ženom i djetetom na kasi..jaooo
2015 12 08
oh i zaboravila sam jos jedan bolji... prije par tjedana dosao mi jedan azijat na posao i dok je trazio svoju mantru mi kaze da sam ja jedan bambi koji mirise na narance hahaha
2015 12 08
hahaha bambi :)..
2015 12 08
Ma bilo je svakakvih, ali zapamtila sam jedan upućen mojoj frendici koja je imala oveći dekolte i lančić sa križićem ; "Sve bih dao da sam Isus na tvom križu" :) :)
2015 12 08
Tina, sigurno si pala kao pokošena na ovog prvog :/ Fuj!
2015 12 08
Maco ko ti pijesak mjenja?!? Hahahah taj ulet mi je ostao u sjecanju :-)
2015 12 08
Meni je prefascinantno kad mi neki frajer ( koji stoji metar-2 od mene) dođe: "E, aj dođi vamo" Štaaa? Đentlmen, ni taj metar ne bi prehodao... ccc
2015 12 08
Majko Božja...čitam i ne vjerujem.I jel takvi uopće nešto "uhvate"?Ja se ne sjećam takvih kretenluka,a ono "zašto je dama sama?" je već kliše i nije tak strašno naspram ovog što ste vi napisale.
2015 12 08
Andrea,a gdje te ovaj brko samo nađe?Baš sam se nasmijala.
2015 12 08