Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ ADMINA

Kako da dođem do amina, molim vas ako mi možete pomoći?
2013 03 29
Puno hvala!
2013 03 29
reci nama sta te muci.... sta ce ti admin [:smije]
2013 03 29
Ja sam imala problema i cure su mi dale supper savjete i Sve sam uspjela rjesit........ Zahvaljujuci njima
2013 03 29
:)))) neki tip zove se Mladen Sokac je bio toliko uvrijeđen što sam nakon tri dana odustala od prodaje, jer mi se javila jedna cura i ponuda je bila predobra i kažem mu da bi uzela bar narukvicu a on je popizdio i rekao da kako se ja to ponašam da se saberem u glavi!!
2013 03 29
sorry ali tu si ti kriva .... a to sta ti je on reka... dobro si i prosla [:smije] [:smije]
2013 03 29
Rekla sam mu da znam da sam rekla da ću kupit od njega ali da sam dobila super ponudu i da ne znam šta da radim...ja sam imala problema koji su bili stvarni problem i nisam stavljala njima komentare već smo to riješile drugačije mislim malo smješno, ja ljudima držim rezervacije i po tjedan dana, ali očito želi na silu prodat jer da ima kupaca reko bi mi "sorry imam kupca" i ja bi rekla ok
2013 03 29
Vec se pisalo o tome, i o takvom nacinu poslovanja.. tako se to ne radi.. [:jezik] ne mozes samo tako prekrsiti vec dogovorenu kupoprodaju jer ti je netko drugi dao bolju ponudu.. [:sokiran]
2013 03 29
sunny .. to san tila rec [:kesi]
2013 03 29
I da, jedna cura me preveslala za hlače,ona je meni trebala poslat buce a kao pošta zaj.. i rekla sam jjoj ako ne želi da stavljam komentar da mi vrati hlače i vratila je,znači kaj sam ja trebala biti takva i pisat svašta?
2013 03 29
Skuzila sam da si ti bila prodavac, pa da si odustala od prodaje jer ti je netko drugi dao bolju ponudu.. ali svejedno, nitko ne voli kad se dogovori krse.. [:jezik]
2013 03 29
sve je to stvar osobne kulture... al svi mi imamo fitilj koji se lako zapali na ovaj ili onaj nacin.... ako mislis da si u pravu onda obrises te njegove ili njezine poruke i ides dalje a ne tuzakanje adminki.... ka u vrticu [:frustriran] [:smije]
2013 03 29
Cura mi je ponudila prekrasnu košulju i lančić, oprosti ako bi vi kupile nešto što možda ipak nije kao ovo onda vam svaka čast! Ja nemam para i pazim di trošim, tako da mi je bila bitnija košulja,a ne jedan lančić i narukvica ako uspoređujemo
2013 03 29
hmm, i što ti tu admin treba?
2013 03 29
Ja sam bila kupac!
2013 03 29
1 2 3 4 5
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija