Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ne mogu vjerovat na šta su ljudi sposobni sve..

Čekam već par dana od jedne korisnice paketić...Danas je stigao (vjerujem da je to od nje jer nisam više ništa uzimala)..Muž je oko pola 6 većeras išao po cigarete i vidi u sandučiću žutu kuvertu koja malo viri van...Nije imao ključeve uz sebe da ju izvadi van odmah nego je mislio kad se vrati doma...Vraća se nakon 10min i kuverte nema,kasnije otvara sandučić ali je nema,pretražuje kutiju koja stoji tamo za bacanje kojekakvih reklama ali ni tamo nema... Pa zar je netko toliko pokvaren da izvlaći is tuđeg sandučića poštu a ni ne zna šta se nalazi u njoj. Sad stvarno neznam šta da radim,a stvarno to dugo želim i napokon si nađem i onda ovako razočarenje....
2015 12 10
Boze dragi u postu s dokumentima..čemu panika
2015 12 10
Kako ce joj na posti pomoci ako joj je netko iz sanducica uzeo paket??
2015 12 10
Strasno,kradu tuđu postu,ne znam ako ti se portun zakljucava,pa kljuc imaju samo stanari,ako da onda je netko od stanara 😱😨😤
2015 12 10
Pa i Vas bi panika uhvatila da ste nešto platili a neko Vam to skoro ispred nosa ukrade
2015 12 10
Zaključava se..Već sam mislila da napišem poruku na ulazu pa neka taj vrati poštu kako ju je i uzeo.. A zgrada ima samo 14 stanova.
2015 12 10
Da li je ostavljena obavjest o paketu ili paket?ako je bila obavjest,sa osobnom u postu i podici
2015 12 10
Bila je baš kuverta žuta..Muž da je znao da će doći do toga još bi ju malo ugurao unutra ali nije išao za tim da će neko u roku 10 min nestat..
2015 12 10
Ajoj,ja mislila da je ona žuta obavjest o pošiljci pa ionako nitko nemoze podići bez vaše osobne ,prestrašno,kad vidite poštara recite mu sta se dogodilo pa neka bar ubuduće ugura paket skroz u sandučić da ne viri,bas mi je zao,suosjećam sa vama jer nisam dobila 4 paketa sa eBaya koja sam narucila prije 6 tj.mozda i ja imam takve susjede kao i vi,a mozda se nekoj ženi u posti bas sviđa sve sto ja naručim :(
2015 12 10
To se jako često događa.
2015 12 10
Žao mi je i Vas što to isto prolazite.Ali ne razumijem zašto onda ne uguraju unutra jer može stati i paket a kamoli ne kuverta sa sitnijom stvari..Tako svatko može uzet paket i stanari i oni što ih se pušta unutra preko portafona..
2015 12 10
Kod nas se zna desiti da netko racune zbrcka, pogotovo ako vire ili ih mogu dohvatiti. A biseri su mi oni susjedi koji znaju prezime i bez obzira na to bace ti racun na sanducice umjesto u odg.sanducic. Mene ne cudi.
2015 12 10
da a neče racune uzeti jeli?? znam meni također do pola uguraju pogotove te s ebaya pa svatko može čapit ,neka ćapaju račune
2015 12 10