Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slucajna zamjena artikla il namjerna prevara

Po meni je na drugoj slici isti print, vjerojatno i boja, ali je izrez drugačiji i na lutki jednostavno ne može biti toliko uska ako stvarno nije... Ali nije kraća jer print završava na istom mjestu na obe slike
2015 12 10
meni se čini da je na lutki od iza uhvaćena da ljepše stoji, jer se vidi koliko su rukavi odvojeni od tijela.....
2015 12 10
Meni izgledaju isto, samo su fotke drugačije. Ona je mogla namjestit da na lutki izgleda malo uže.
2015 12 10
treba uzeti u obzir da su lutke izrazito neprirodno mršave i da drugačije stoji na lutki nego na živoj ženi s oblinama(cicama i guzom) i da ono što lutki dođe kao tunika da će na ženi biti kraće jer se nekoliko centimetara materijala izgubi s prednje strane na cicama i sa stražnje na guzi(lutke nemaju izraženu guzu) I što je nekoj curi tunika jer je niskog rasta drugoj može biti majica jer je visoka, pa svakako da odokativna procjena tada ne vrijedi i da se treba točno izmjeriti
2015 12 10
Ono što je vjerojatno jest da su to iste majice/tunike, ali da se prodavačica potrudila da na slici izgleda ljepše, duže, uže i s okruglijim i širim izrezom (uhvatila od iza špangom ili nešto) i da si ti jednostavno razočarana dobivenim. To je na neki način isto prevara...
2015 12 10
Ali to je obicna majica, ona obicna majica sa placa ni t od tunike... Ona mene optuzuje da sam slikala neku drugu majicu koju ona nije poslala.. Stavljam poruke....
2015 12 10
koji sastav materijala je bio naveden?
2015 12 10
A dužina je ista jer pogledajte - print završava na istom mjestu uz rub majice na obe slike. Jedino što je ona podesila da majica izgleda ljepše na slikama
2015 12 10
I taj otvor na vratu isto malo hmmm
2015 12 10
pa dobila si mjere, mogla si vidjeti do kuda bi ti cca došla. To je majica veličine 44, naravno da će na lutki koja je XXXS biti duža jer visi na njoj. Bila bi i meni možda te dužine, ali kad je obuče osoba čija je veličina, gubi se dio dužine...
2015 12 10
Hm. Ja na prvu poruku ne bih uopce odgovorila. Ne sadrzi ni dobar dan ni dovidjenja. A kad trazis popust potrudis se malo oko osnova. Drugo, jesi izmjerila i odgovaraju li navedene mjere?
2015 12 10
Da i na lutki je duža jer je lutka xxs, a ovo xxl. Opet, ako piše tunika pa čak i haljina i to vel. 44 ona bi trebala biti tunika/haljina za osobu te veličine, a ne majica za osobu te veličine.
2015 12 10
Ronnie tome sluze mjere. Navodno su navedene u oglasu a kako vidimo i u prepisci. Mene zanima odgovaraju li stvarnom stanju.
2015 12 10
Bus ti slikala metar na tome sto si dobila da vidimo sirinu i duzinu? Ili?
2015 12 10
12 cm je kraca,i uopce se.ne rasteze ni 1 cm!
2015 12 10
1 2 3 4 5 6 ... 7