Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slucajna zamjena artikla il namjerna prevara

Da slikam samo kraj onda bi rekle da nisam metar stavila otpocetka... Da sta god kazem ne valja.
2015 12 11
Ova kraća je, rekla si, 70cm, s time da nisi mjerila od vrha, već od stražnjeg dijela ovratnika. U oglasu je pisalo 73cm, što znači da je prodavačica mjerila od vrha. Mjere su točne.
2015 12 11
Ne slikaš samo kraj, nego se staneš iznad majice i metra da se sve vidi, a ne 2 metra dalje. Kroasan je u pravu. Misterija razriješena.
2015 12 11
stavis sliku u punoj velicini bez smanjivanja na tinypic pa ce se vidjeti i ako je slikano s mobitela kamerom 2mpx
2015 12 11
poslije ovoga sa lijekovima... uopće me nije briga da li si u pravu. srami se !!!!!!!!!
2015 12 11
Majicu ce dobit natrag, samo ne znam jel na podatke koje sam uplatila il s kojih je slala nek joj bude.njena "tunika" majica za 15 kn... al sutra ju saljem il ce jedna od vas da posaljem pa da izmjeri jer ja glupa ne znam i da vidi da se rasteze il ne.. Dobrovoljka nek posalje adresu u inbox
2015 12 11
Curke, kakvi lijekovi? Ne vidim u čemu je riječ, jel mi nešto promaknulo? O.o
2015 12 11
Kad su svi toliko hrabri pa nitko nece prekrasnu tuniku na poklon (bdw a zakaj je na kraju ona mene optuzila da sam podmetnula drugu ne njenu majicu na sliku) nemam se kaj opravdavat... Idem mirno spavat ciste savjesti... Laka vam noc
2015 12 11
Mimi, ovo što ti spominješ da su tunike istih dimenzija, mislim da si krivo shvatila. Pročitala sam ponovno vaš razgovor i zakrpa je napisala da je tunika približnih dimenzija misleći na napisane mjere u oglasu. Još je i dodala u razgovoru da tunika odgovara napisanim mjerama, a ti kažeš da u oglasu nije bilo mjera. Zeznula si se pa sada muljaš.
2015 12 11
Ma to nije tunika jbt to je majica haloooooo
2015 12 11
I meni 70 i 82 nije bas priblizno no nema veze.. Odjava
2015 12 11
Kaj ne kužiš? U oglasu je napisala 73cm, ako mjeriš od vrha ramena to je točno. Kada je napisala "približno" mislila je da približno odgovara napisanim mjerama, a ne drugoj tunici.
2015 12 11
I koliko vidim u vašem razgovoru, nije te optužila da si podmetnula drugu tuniku već je naglasila da je poslala tuniku sa slike iz svog oglasa. Nije te prevarila, samo si bila neoprezna i nisi čitala s razumijevanjem.
2015 12 11
pročitala sam razgovore po n-ti put i nikako da nađem to da te optužila da si stavila drugu majicu, nego je napomenula da je poslala to što je na lijevoj slici. eh, čitanje s razumijevanjem- glavna boljka krpica. Zaletila si se i za*ebala, radije se ispričaj ženi šta joj tupiš krivo i razvlačiš je po forumu nego da tu još žrtvu izigravaš.
2015 12 11
sonja, kako nemaju uži vrat? A ramena uska na lutki? Činjenica da lutka nema cicke i da je udaljenost trbuha i leđa 5 cm, što na prosječnoj ženi nije? Ovo oko vrata nije nikakva razlika nego se majica objesila tu jer je lutka sitna. eeeesssuseeee.
2015 12 11
1 2 3 4 5 6 7