Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slucajna zamjena artikla il namjerna prevara

Jes. Ono kad zamolis osobu da se zaustavi na jedan dan s baljezgarijama oko necega sto je jasno, detaljno bilo navedeno u oglasu. Trebalo je procitati. Procitalo se, nije ni u tome problem. Vec je nekome jednostavno dosadno bez spacke. Probala je. Nije joj proslo. Cica mica amen.
2016 01 12
Znam tu curu koja je postavila post, imala sam s njom razmjenu i kupila sam od nje neke stvari, nemam nijedne rijeci lose o njoj stvarno je ok osoba. Cak mi je poslala stvari prije uplate rekla sam joj da je naivna jer danas ima svega. Cujem se s njom preko fejsa, cura se fakat cini postena. Iskreno mogu i ja prodat 200 stvari i sve super a onda imat los dan i nekog zeznut i kome ce vise vjerovat - meni il nekom ko je na krpicama mjesec dana? Zakrpa nisi se pohvalila da si dobila svoje majice natrag, znaci i novce i robu? Mogla si se bar javit curi, nikome ne padaju novci s neba pogotovo ne nekome ko ima bebu doma, ali to je moje misljenje....
2016 01 15
Tko ste Vi ? Glasnogovornica korisnice.? Ne pišite mi više u inbox kako je korisnica na Fejsu razglasila da sam ja prevarant. Laži , klevetanje i sve što mi se servira zabranjeno je , kazneno djelo . Rejting koji ja imam govori meni u prilog. Provjerit će Admin sa koje se IP adrese javljate . Stop bezobrazluku, stop uvredama, stop uznemiravanju, narušavanju ugleda i zdravlja mene kao korisnice. Molim admina da zaključa ovu temu. Unaprijed se zahvaljujem!
2016 01 16
1 2 ... 5 6 7