Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Darivanje, pokloni, obradujmo jedni druge!!!

*36,37
2015 12 11
> Bubba2909: > Champion, ja na zalost nemam djece, a nosim broj 26,37. Zelis li nesto za sebe? Lak, nekakvo sjenilo, ogrlicu? hvala ne treba ,možda je nekome to potrebnije ,za vas samo riječi pohvale na odobranoj temi i vašim darivanjem drugih.
2015 12 11
Svaka čast na ovoj temi
2015 12 11
Haj! Evo ja tražim dječju liteteraturu,flomastere,tempere,bojice,olovke,kemijske (bajke:grimm,anderson,kreativne art knjige) pa ako tko ima da mu ne treba od tog školskog pribora(škarice takoder) nek mi slobodno pošalje,inače su jako skupe i naravno ja sudjelujem također u darivanju nekome tko nešto treba ili želi. Imam nesto nakita s profila sto mi je ostalo dostupno. I naravno pronaci ce se jos toga sto god treba zovite, Meni ce ovo dobro doci jer radim s djecom i materijala uvijek manjka. Znamo svi kako nam je tesko u državi. Ali necemo kukati već ćemo jedni drugima pomagati.
2015 12 12
Draga teta1989 posalji mi u inbox adresu rado cu skupiti nekoliko bojica i poslati ti
2015 12 12
Labamba gledala sam i nemam nikakvu masku za kosu. Ne koristim ih, ja nanesem maslinovo ulje, ostavim par sati i operem, ps. Mozda nesto drugo?
2015 12 12
Pozdrav! :) Evo ja tražim Bourjois ruž - nijansa 34 Cherry my cherie jer ga u mom mjestu nažalost nema za kupiti :( a već ga dugo vremena želim :( Ili Max factor lipfinity long lasting ruž - nijansa 40 Always chic A za to dajem Loreal ruž, Essence smokey eye set, lak, Avon lak, ili nešto što bi Vi htijele od kozmetike ili narukvica sa mog profila, lako se dogovorimo :) Ako će neko htijeti neka mi se javi u inbox, hvala :*
2015 12 12
Ella, ja na zalost nemam te ruzeve. Voljela bih da se jave i druge cure. Prosle godine je bilo cura koje su pozelile cokoladu ili jednu kuglicu za bor. Prihvacamo i takve zahtjeve.
2015 12 13
Ma nema veze :) Nisam ja mislila ništa loše, nego ono ako ih neko ima, a ne koristi pa eto vrijedi bar pokušati pitati.
2015 12 13
cokolada! mmm :) :P
2015 12 13
Većer ja tražim ćizme crne 40 broj i crvenu haljinu 44 broj!!!!!
2015 12 14
Ella volis li ogrlice i nakit? Imam dosta ovih statement ogrlica
2015 12 15
Teta ako te nitko nije obradovao cokoladom, salji adresu u inbox pa cu te ja obradovati.
2015 12 15
Huba buba vec sam poslala. Ma daj bojice za dicu ce bit dovoljne. No sikiriki :p Do 7.1 ne brojimo kalorije moje zene..
2015 12 15
Volim :)
2015 12 16