Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim malu macu za udomiti! :-) Pomozite mi naći!

Već duže vrijeme želim malog mačića,oduvijek su me fascinirale mačke i imala sam jednog predivnog mačka kada sam bila mala. Htjela bih opet imati jednog muškog mačića,starog bar do mjesec i pol,dva jer se želim brinuti o njemu od kada je mali. Imam jako puno ljubavi u sebi i htjela bih prenjeti na životinjicu o kojoj ću se jako rado brinuti. Ako netko zna ili ima nekoga čija se mačka omacila molim da mi javi u inbox,zbilja bih htjela mačića malog. Ako je moguće netko iz Osijeka ili okolice. Hvala puno :-)
2015 12 11
Probaj po azilima
2015 12 11
Zar udruga 9 života nema malih mačića kojima treba dom?
2015 12 11
Pisala sam im,no još ništa. :-(
2015 12 11
javit će se, imaju oni hrpe malih siročića na skrbi s kojima ne znaju šta će : - /
2015 12 11
A na NJuškalu kolko ih je za udomiti... proguglaj malo, ima sigurno iz Osijeka i okolice
2015 12 11
da si u Puli imam ja Veliku mazu stara skoro 3 mjeseca ,ostalo mi je još dvije ....
2015 12 11
I ja jedva čekam svog mazuljka dobiti. :-) Gledala sam na njuškalu,nema baš malih mačića,sve su veće mačke i nema ih baš puno ih moje okolice.
2015 12 11
Želja mi je imati crnog mačića,oni su mi preeedivni. Ali i da je neke druge boje,ne bitno. :-)
2015 12 11
Kontaktiraj S.O.S. CAT udrugu, oni su "specijalizirani" samo za mace. Uvijek su puni, mace svih uzrasta i potreba. Doduse, iz Zga su, ali dao bi se prijevoz srediti sigurno.
2015 12 11
Baš sam gledala preko face-a njihovu stranicu,ali sam primjetila da su iz Zagreba pa sam odustala. Ako nitko ne bude ništa javljao odavdje iz Osijeka,kontaktirat ću i njih. Hvala :-)
2015 12 11