Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sto obuci za docek na trgu?

Obuci svee =), i u torbu stavi nešto ljuto za popit ;)).
2015 12 15
@Sara -nesporazum "Jednom je 2016" se odnosilo na alkohol ;) @cipelitza, neću bit kopija tebe, draga @Deaa20, nisam pitala da li ići na trg, nego što obući na trg :) Bit ću ja sa voljenima, i neću stajati don't worry, netko nešto voli. Hvala cure, temu sam otvorila ponukana curama koje sam srela za vikend, u sandalama, pomislila sam da sam luda što ni ya Novu ne mogu obući haljinu.
2015 12 15
I da Dora, pametno zboriš, biće tamno crveni ruž :) Ne obožavam ih baš, ali treba u Novu ući i sa novinama pa možda postanu češće.A i kažu da mi dobro stoji hah Moram samo još probati koliko čarapica mogu u čizme :) I 99% da ću hlače, malo sjajne svečanije, sudeći po vašim komentarima, haljina otpada za trg. Jedino još nešto gore, ne znam što ću, možda iskopam fancy džemper ili lijepu majicu, u košulji sam se smrza i ovih dana..a i ni ne vidi se. Hvala na mišljenju i savjetima puno :) A možda nabacim i tange i bou na kraju, lol ;)
2015 12 15
Sta nas briga ko je kopija a ko original. Dok nam tange i boa nisu iste boje sve moze :D
2015 12 15
:D Ja si nes mislim zmijski uzorak tangic nabacit :P Paz da nebi isto ;)
2015 12 15
pazim, dashta! nema smisla da osvanemo na viestima noveteve, da nas rastrga modna maćad i perad da nemamo stila
2015 12 16
1 2