Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je moguće?

Cure, molim pomoc! Jel moguce da zbog promijene verzije krpica neke korisnice ne mogu koristiti razgovore, ili cak uopce uci na stranicu? Naime, uplatila sam jednoj korisnici za artikl prije 6 dana i od tada ni traga ni glasa od nje....inace ima 35 pozitivnih povratnih pa mi je jaaaako cudno da bi bila prevarantica...do uplate smo najnormalnije komunicirale, odma je odgovarala na poruke, cak je ponudila i primopredaju ali smo zajednicki zakljucile da smo prezauzete pa da se za 10kn necemo komplicirati. Osim toga radi se o 30kn, ne vjerujem da bi itko bio lopov za taj iznos..zato mi je palo na pamet da nema mozda tehnickih problema s krpicama...jel moguce?
2015 12 15
Sve je moguće al opet
2015 12 15
svašta ovdje ima....ali nećemo odmah nekoga okvalificirati kao prevaranta. ako si joj poslala podatke za slanje, ipak provjeri na kiosku... možda je žena poslala, ali zbog ovog rasula na krpicama nije u mogućnosti da ti se javi. ako nema paketića...pokušaj preko nekih korisnica koje su surađivale s njim doći do njenog broja telefona, pa joj se javi....sigurno postoji neko razumno objašnjenja.
2015 12 15
mozda se jos javi imas li broj moba? pokusaj saznat od cura s kojima je suradivala
2015 12 15
Moguce je da ide na Krpice samo kad dobi mail o upitu, a na novima to ne šljaka (barem meni).
2015 12 15
Moguće je i da ne može odgovoriti na poruku, ja sam imala taj problem da 10 dana nisam mogla uopce odg na poruku i napisala sam u opis o meni da mi se jave na mail..
2015 12 15
Ja isto ne mogu doci do jedne korisnice s kojom sam vodila rezgovor,nisam nista kupila ali sam se dogovarala u vezi nekih cizama koje narucuje sa neta i jednom tjedno dodje i posalje pakete,kad udjem na njen profil uopce ga nema,izbaci mi stranicu sa popularnim artiklima.
2015 12 15
katarina33 to znaci da je profil blokiran
2015 12 15
ja njen broj nemam, probat ću saznat od cura koje su joj ostavile povratnu informaciju. Ali ona ima moj broj, da bar poruku pošalje? bila sam neki dan na kiosku, nema paketa na moje ime :-( hvala svima na savjetima kad otvorim njen profil vidim da se logirala, ali ne znam da li su to točni podaci s obzirom da se nova verzija još ufurava pa dosta toga ne šljaka još. jel vi točno vidite prije koliko se neka osoba ulogirala?
2015 12 15
ja sam poslala 2 upita prije 6 dana, kod jedne korisnice vidim da je nema 8 dana a kod druge mi pise da je ulogirana prije 2 min, prije 18 sekundi i tako non stop pise, ali joj ne svijetli ovo zeleno pokraj imena, danas sam poslala i drugu poruku.....al nista....imam dojam da uopce nisu dobile poruke
2015 12 15
Tako i meni kad pogledam neciji profil vecinom pise da je ulogiran prije 2 min.. pa rekoh jel moguce da su sve prije 2 min?!? Znaci ipak greska neka
2015 12 15
Meni se isto dogadja, posaljem upit i pise mi da je korisnica ulogirana svake 1-2 min i uopce ne odgovara, a ima sve pozitivne pa mi je cudno... moguce je da nije ni dobila poruku
2015 12 15
Sinoć su mi stigli upiti poslani prije 6 dana ,tako da sve je moguće nažalost :|
2015 12 15
Hm...i kaj cu sad? Poslala sam joj svoje podatke za slanje, a među njima i br.mobitela, al moguce da cak ni tu poruku nije vidla...na face-u ju ne mogu pronaci, za sad mi se ne javljaju cure s kojima je surađivala u inbox...a mozda ni one nisu dobile moje poruke, joooj!! Hoce krpice profunkcionirat vise??
2015 12 15
strpi se jos malkice, ovaj puta su vece sanse da nije dobila poruku nego da si prevarena
2015 12 15