Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

cure molim vas pomoc :( dajte mi savjet

razumijem vas sve..al nisam sama usla nego sam nazvala prije.. a stvarno nitko od nas ukucana nikad nije ulazio kod njih bez pitanja i sl..
2015 12 15
Sonja90 :O ajme majko, koja seljacina od najmodavca! Bila sam podstanar i ne bih vise nikad upravo zbog toga sto ih ima hrpa takvih idiota...
2015 12 15
monika....ajmo sad malo ozbiljno: što te briga što oni drže doma? ti bi drogu držala na "izvol'te"?? dečki su bili toliko fer da su rekli kako nema problema da ulaziš dok njih nema... budi i ti fer pa gledaj svoja posla. andrea baba vanga u meni govori mi da će dečki brzo bit na cesti...pa mi ih žao :D a ako ništa ne pitaš... ništa ni ne dobiješ!! :P
2015 12 15
Meni se smračilo već na uvodnom dijelu gdje ti ideš pokupiti osobne stvari u stanu kojeg rentaš.
2015 12 15
drage krivo ste ste sve shvatile..stvarno me to brine,radi njih..jer dosta smo se zblizili,dolaze nekad i na rucak kod nas radi sina..njegovo su godiste i druze se,on je cesto kod njih a i oni kod nas u kuci i nema nikakvih problema...stvarno ih ne zelim izbacit al ovo mi je grozno.. oko tih stvari sam sam stvarno ''grozna''..dirnu me takve stvari
2015 12 15
Nismo krivo shvatile. Paranoična si da ti se podstanari i sin drogiraju na temelju bijelog sadržaja u vrećici i apsolutno si previše dopuštaš kao gazdarica. Meni je već i držanje osobnih stvari tamo po koje ti ideš po potrebi nepojmljivo, a kamoli da to radiš bez njihovog prisutstva. Daj se saberi ili prestani trolat.
2015 12 15
A da si moja gazdarica mogla bi se isto zapitati što "šmrčem" jer mi trenutno na radnoj ploči stoji soda bikarbona u neoznačenoj vrećici za zamrzavanje kojom sam ribala frižider. Srećom pa nisi.
2015 12 15
Pa sada odes u stan, uzmes uzorak za analizu..posto vec nije nikakav problem! Po kakve si stvari ti isla kod njih..tj sto tocno drzis tamo..i toliko je hitno za uzeti...kada smo vec kod otkrivanja intime...ako vec nema veze ulaziti u tuđu? Mislim da je najbolje da pitas sina sto je to..
2015 12 15
brdosuza..znaci to je veliki stan,3 spavace sobe..mi smo tu prije zivjeli pa smo se preselili na kat kad je svekrva i svekar preminuli..i to smo odlucili iznajmljivat..momci nisu mogli pronaci stan i mi smo im izasli u susret radi poznanstva sa sinom i cak smanjili stanarinu..u tom su stanu ostale neke stvari poput komoda koje smo izbacili iz gornjeg stana,par tepiha,krevetic od unuke i ostale sitnice koje nismo koristili i koje nam smetaju gore..oni su se slozili da to ne izbacujemo nego da ostavimo u toj sobi koja je zakljucana.. a ako vas zanima vec po sta sam isla, imala sam neki multipraktik koji nisam koristila jer smo odavno kupili novi i poznanica koja je dosla u posjetu me pitala gdje sam uzela da i njoj treba jedan pa sam joj rekla da joj mogu dati taj..i prije nego je isla kuci( ne zivi u istom gradu,dosla je u posjetu svojim roditeljima) sam svratila dole u stan i dala joj.. eto kad vec zelite znati sve o tome :) nije problem nista objasnit Mene ne zanimaju nikakva njuskanja,ja sam zena od 48god
2015 12 15
Monika nije bit bila uopce sto ste vi drzali, i to niste trebali objasnjavati..trbalo je procitati izmedu redaka! :) Htjela sam svojim postom reci da nije ugodno kada netko ulazi u tudu intimu.. Vjerujem da su momci problem skuzili bi vi to daaavno, a nitko vam nebi dao dozvolu uci znajuci da drzi sumnjive supstance...i to na vidljivom mjestu!:) Mozda zaista nije lose da pitate sina sto je to...ako vas tako muci..jer je vidio ako se druzi sa njima!
2015 12 15
hanami jel se zezate ili? ove krpice me uvijek iznenade..na ovoj temi me napale a kad sam kceri trazila haljinu uplatila sam novce pa su me prevarili,uvijek nesto ja pratim sta vi pisete,volim kad se zezate,stavljate vase rukotvorine i slicno.. i eto, odvorim u godinu dana 2 teme i nista dobro :/
2015 12 15
Sto nema droge u drugim gradovima..samo u st-u?
2015 12 15
ja cu poludit s vama, mozda zena trazi nest konkretno i haljinu xD
2015 12 15
A tko ce ga znati Suzy :) ove krpice sve luđe i luđe! Trolanje..droge..podstanari..sljokicaste haljine!
2015 12 15
hihihi krpicarska bajka
2015 12 15