Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

cure molim vas pomoc :( dajte mi savjet

hihihihi ili ce Monika sutra prodavati vilinski prah za mrsavljenje ma ja se salim, nemoj nista probavati, sta ak je ono za upijanje vlage i mirisa, jos da se otrujes....cisto sumljam da bi netko ostavljao droge tako po kuci....
2015 12 15
Dugo su kod tebe, da nešto ne valja primjetila bi. :) Možeš si guglat simptome. Sve što ja tebi sad napišem ti ćeš vidjeti. To je kao s bolestima- čitamo simptome i odmah imamo neku boleštinu. :D Tako da bolje ne. Do sad nikad nisi posumnjala da s njima nešto ne valja i tome je vjerovatno tako. :) Ovisnici teško zadržavaju posao. :)
2015 12 15
jesi ti mene čula, monika? možeš ostaviti vrećicu sebi...a njih pošalji meni :D
2015 12 15
danka hahahaha
2015 12 15
sta mislite da odem provjeriti?
2015 12 15
Bave li se možda nekim body buidingom ili su redovni u teretani, momci često znaju jeftino kupovat od preprodavača te gluposti za 'dizanje' (ne one stvari haha), jer su ovako u trgovinama brutalno skupe.
2015 12 15
Ocito da ne ak su mrsavi haha
2015 12 15
Moram priznati da sam se dobro ismijala na ovoj temi :D Moze biti bilo sto, a mislim da nije tvoje ni da provjeravas ni da te uopce zanima. Sta ti je toliko hitno trebalo da ulazis dok ih nema? Na kraju krajeva, ako i jest droga, kog briga, svatko ima pravo radit sta oce, a ako su dobri podstanari i uredno placaju, zaboravis na sve i to je to. Na kraju krajeva, tko se nije malo drogsao u tim godinama... Chill out, vjerojatno nije nista :)
2015 12 15
Mozda je sećer u rinfuzi! :)
2015 12 15
Hahaha! pa mogu i mršavi ići u teretanu i imati mišiće, a i možda su tek počeli. Što ne ;).
2015 12 15
A i to sto kazes hahah
2015 12 15
Slažem se sa harpo31. I znate što? Bolje ih izbacite na lijep način dok je vrijeme, zbog njih samih. Bila sam podstanar i znam kakav je osjećaj kad vam netko NEnamjerno njuška. 4-5 dana pred dogovoreno napuštanje stana (stan-znači gazda nije ni blizu,cijelog plaćamo pošteno), počeli se pakirati i ostavili sve u vrećicama i torbama spremno za nošenje, uključujući i nešto smeća (ne hrane niti nešto kvarljivo),...i tih par noći prije službenog napuštanja nismo spavali u stanu, nego malo pomalo odnosili. Naravno izgledalo je malo kaotično,...pa iseljavamo, a platili do zadnjeg dana u mjesecu. Da bi mene gazda nazvao 2dana prije izlaska i izvrijeđao me,verbalno napao kako sam mogla tako stan ostaviti kad on dovodi potencijalne stanare! Mooliim?? Meni osobne stvari tamo, ti dovodiš nove stanare! Još kao nadoveže se da se nije očekivao tako nešto jer je uvijek ostavljeno uredno! Još gore,..šok..nisi prvi put to uradio!..što ti radiš tamo dok nas nema?!Helou! Da stvar bude bolja, misli da bi krečenje to riješilo! Hahaha...!Krečenj bi riješilo moje osobne torbe! I eto, ja sam krivac što su potencijalni stanari bili šokirani tuđim stvarima u hodniku, pa su odustali.
2015 12 15
Tako da, ja bih se jako naljutila da vi nešto tražite po mojim stvarima dok me nema, a inače sam uzorna (kako vi opisujete njih). Ili zaboravite i ne njuškati ili im lijepo reći "Pa-pa"
2015 12 15
Mislim da nesto kriju, nebi niti dozvolili da ude dok ih nema..a jos gore je ici nesto traziti dok nisu tu, trebalo je bas obrnuto! Bila podstanar...njuskalo se dok me nema-da..nema gore stvari!
2015 12 15
danka se razuzdala- trazi parfem na probu, trazi podstanare na probu.... danka danka apetiti su ti nezasitni ;)
2015 12 15