Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena na njuskalu

Na jednoj face stranici "Mamine radosti i brige" je njegova prijateljica varala , odn. javila se da ima bebu i nema joj šta pokloniti za Sv. Nikolu pa je molila pomoć. Neka žena joj poslala paketić. Kad su skužili prevaru žena je poludila zajedno s administratorom i dali su javno podatke. Tu se uključio taj Mate Brko u obranu da bi na kraju priznao da vara i krade. I još se ponosi s tim.Koliko sam skužila oni su iz Zagreba, Dubrava. Negdje oko Garden Malla. To treba istražiti i poslati im neke likove na vrata.
2015 12 17
to je brkina cura
2015 12 17
Ima tri i 4 računa po raznim bankama...
2015 12 17
Mate Brko,Kaštel Gomilica,potvrđeno 100% jer krpičarka koja je isto nasjela ,radi u banci,pa je provjerila...bile smo u kontaktu za raditi tužbu,ali kao non stop do sada,on lijepo živi tako...nju je opljačkao za 400,mene za 250 kn... [:tuzan]
2015 12 17
I sad vjerovatno čita sve ovo,i smije se...
2015 12 17
Ima li itko sliku tog kretena?
2015 12 17
Ma daj,šta ti to vrijedi,evo ja još čuvam tu potvrdu uplate,i hoču svoje novce nazad,ajd se skupite,pa ćemo na policiju...aee...
2015 12 17
Ma ima on tih racuna tonu,kako mu jedan provale on napravi drugi i tako stalno,ne kuzim da mu se nista ne moze,al stvarno ne kuzim to.
2015 12 17
> kaktus1308: > Ma daj,šta ti to vrijedi,evo ja još cuvam tu potvrdu uplate,i hocu svoje novcena,nazad,ajd se skupite,pa cemo na policiju...aee... Imas na fejsu grupu,cure se tamo organiziraju za grupnu tuzbu.
2015 12 17
Ja sam negdje načula da od te grupne tužbe ne moze biti nista (sto se tice da policija poduzme nesto) Mora bas prevariti za 2000 kn jednu osobu Ne moze se vise njih udružiti da imaju zbroj 2000 Jedino privatna tužna
2015 12 17
moze, almorju sve zajedno istodobno na policiju
2015 12 17
On radi piramidalnu prevaru,ako se mi prevarene skupimo,ne mora nitko ici privatno...što je naravno bolje.
2015 12 17
Posto je dotični iz Splitsko Dalmatinske,dovoljno je da mi prevarene u pol.upravu split posaljemo sve naše uplate tj. njegove krađe,oni ce sami povezat....ali...ali hoce li se itko udostojiti poslati im...
2015 12 18
Naravno da moze!:) Onda bi svi bili bogati..a na policiji cak ni prekrsaj nebi imali! Stvar je u zenama sto su lijene skupiti se..jer im je to eto 200 kn..pa im se neda zahe....ti sa tim... Sto je najgore on ce ih vec sutra prevariti na nekoj drugoj stranici!
2015 12 18
Uopće ne moramo ići skupa,isprintaj uplatu s njegovim ibanom,i laički opiši kako,gdje,koliko...pošalji,sve nek pošalju,pa nek gospodin nama vrati našu lovu...
2015 12 18