Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena na njuskalu

Kao sto naslov kaze,kad sam ubacila broj racuna u google pokazalo mi ovdje jednu korisnicu koja je isto prevarena sa tog broja racuna,javila sam joj se alu vjerojatno je i njoj dala lazne podatke kao i meni,kako da preko racuna dodem do nje,mozeli mi itko pomoci,hvala vam.
2015 12 17
mozda ako ti ili netko tvoj ima internet bankarstvo moze vidit...meni se samo ispune ime i prezime kad idem uplatit kod iste banke
2015 12 17
Imam ja idem probati to ali do sad mi nije pokazivalo,380 kn je uzela za patike adidas a imala je i neke bunde a netko je spominjao neki profil sumnjiv sa bundama.mogu staviti broj racuna jel bi i ti probala sepina molim te?
2015 12 17
HR 7225000 93205629447 to je broj racuna pa ako je nekom jos poznat molim nek se javi ,tako bih ju rado nasla.
2015 12 17
na crnoj listi pise da je to mate brko
2015 12 17
> SuzyDr: > na crnoj listi pise da je to mato brko E jbm zar on,onda nista mogu se pozz sa novcima,bas na njega sam morala. Daj mi molimte reci gdje si tocno nasla da je on.
2015 12 17
googl ne izbacuje ništa kad se utipka taj br. ?
2015 12 17
opet taj kreten ,stvarno bi ga se trebalo nać nekom plati da mu polomi sve kosti
2015 12 17
Nama je dao ime maras darija
2015 12 17
> flapperLust: > opet taj kreten ,stvarno bi ga se trebalo nać nekom plati da mu polomi sve kosti Joj ja bih mu ih tado polomila. Znaci dvije srednjoskolke narucile od ustedenog novca patike ali kako mu se ne moze stati na kraj nije mi jasno
2015 12 17
pa kad zakonski nije prevara ako ti nije uzeo 2000 kn
2015 12 17
Prijavi to na njuškalu imaš na stranici prijavi, oni reagiraju na to moja frendica je uspjela vratiti novac jel imaju njihove podatke, meni se isto tako osobno javio na telefon i na mail njihov administrator kada sam tražila promjenu mail adrese
2015 12 17
> LJILJKANA: > Prijavi to na njuškalu imaš na stranici prijavi, oni reagiraju na to moja frendica je uspjela vratiti novac jel imaju njihove podatke, meni se isto tako osobno javio na telefon i na mail njihov administrator kada sam tražila promjenu mail adrese Prijavljeno je i receno je da samo privatna tuzba a oni se ograduju od svega
2015 12 17
Nista Marina! :) Treba i ovo ime upisati na crnu listu...ali ime je svakako nebitno kad se uplacuje..bitan je broj rn! Na zalost ja jos nisam cula da je taj odlezao...a vara na dnevnoj bazi pitaj Boga koliko ljudi na koliko stranica! Problem je sto svi uplate 200-300 kn i onda nitko nece da se zeza i povlaci po policiji...jer zna da nema smisla sa tom svotom..a da se skupe ljudi to bi bio pothvat pravi! Sada je njegovo vrijeme..blagdani su..zna on..otvara i po krpicama profile svakodnevno!
2015 12 17
> Brdosuza: > Nista Marina! :) > Treba i ovo ime upisati na crnu listu...ali ime je svakako nebitno kad se uplacuje..bitan je broj rn! > Na zalost ja jos nisam cula da je taj odlezao...a vara na dnevnoj bazi pitaj Boga koliko ljudi na koliko stranica! > Problem je sto svi uplate 200-300 kn i onda nitko nece da se zeza i povlaci po policiji...jer zna da nema smisla sa tom svotom..a da se skupe ljudi to bi bio pothvat pravi! > Sada je njegovo vrijeme..blagdani su..zna on..otvara i po krpicama profile svakodnevno! Ma znam ja sve o njemu,od kolegice mala i kolegica iz razreda su narucivale,odvajale od dzeparca mjesecima zato sam tako ljuta ali nema vajde od ljutnje.
2015 12 17
1 2 3