Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinejđžerice i mjenjanje partnera

mislim da si upravo sam sebi razrjesio sva pitanja. ona je moje godiste, prakticki balavica koja je ocito jako nesigurna u sebe i zeli se svima svidjeti, igra hladno-toplo igrice koje vjerovatno nalazi u cosmopolitanu u kategoriji "kako navesti svakog muskarca da slini zamnom". ona je procitana, a ti razmisli jel ti treba cura koja je tako svakom umiljata, koja je isprobala svakog u tom malom naselju, cemu vec, i koja te ne ferma ni pol posto
2015 12 20
> IvanaHercegovac: > Tako je, reci joj, slusaj mala cija si ti, hahaha! Tek tad ću šanse izgubit sve
2015 12 20
> Ivona171: > mislim da si upravo sam sebi razrjesio sva pitanja. ona je moje godiste, prakticki balavica koja je ocito jako nesigurna u sebe i zeli se svima svidjeti, igra hladno-toplo igrice koje vjerovatno nalazi u cosmopolitanu u kategoriji "kako navesti svakog muskarca da slini zamnom". ona je procitana, a ti razmisli jel ti treba cura koja je tako svakom umiljata, koja je isprobala svakog u tom malom naselju, cemu vec, i koja te ne ferma ni pol posto Nisam rekao da je svakog isprovala u tom gradiću nemoj tako...samo sam rekao da je sa 15 godina " već " imala nekog i bio je iz susjednog sela koliko znam i jos sam čuo da je imala osim toga još 2-3 lika ( dečka ) zadnja informacija je da je prekinula svoju zadnju vezu...pa ako je pročitana zašto svi i dalje vele da je dobra cura,da nije lajava,da se sa njom može lijepo pričat ?
2015 12 20
> IvanaHercegovac: > Kad je zazvalis kako ti kazes, dobit ces.. Sansu haha:D Ili šamar
2015 12 20
ja sam po svemu sta si mi napisao zakljucila da nije onakva kakvom se prikazuje. znam puno ljudi koji su krojeni na tu foru da su sa svma dobri, i da su svima dragi, ali ih drzim dalje od sebe, jer, sve to ima svoje. uostalom, zasto ju direktno ne pitas zasto ignorira tvoje poruke i zahtjev? ili saznaj kakvi su joj bili decki(pare, pare, pare... pare). nitro u dupe i po podatke :P
2015 12 20
Kneže ti vjecno u problemima sa zenskim spolom.. Hahaha...koja tema brale za ovu uru!:) Teen savjetnici..
2015 12 20
> Ivona171: > ja sam po svemu sta si mi napisao zakljucila da nije onakva kakvom se prikazuje. znam puno ljudi koji su krojeni na tu foru da su sa svma dobri, i da su svima dragi, ali ih drzim dalje od sebe, jer, sve to ima svoje. uostalom, zasto ju direktno ne pitas zasto ignorira tvoje poruke i zahtjev? ili saznaj kakvi su joj bili decki(pare, pare, pare... pare). nitro u dupe i po podatke :P Pa ispao bi vjerojatno paćenik da je sad pitam i optužujem da mi je slabo na poruke odgovarala ja i ona još nismo ni frendovi a kamoli nešto više pa bi čudno ispalo da je to pitam i prebacujem joj jer ja njoj još ništa nisam,osim toga zadnji put sam s njom uživo pričao prije godinu dana rjetko se susrećemo a pogotovo sad kad je na faksu...od 4 dečka šta sam čuo da je s njima bila dvojicu znam i nisu bogati ako to misliš ali imaju auta,opet teško mi je povjerovat da je toliko dobra glumica da sve koji je znaju zavara pa oni misle da je super cura,btw šta misliš o tome da je sa 15 godina vani išla po klubovima i lika već u tim godinama imala ? Vjerojatno je sličan slučaj i kod ostalih tinejđžerki ili to ipak nije odlika poštenih cura ? Šta misliš ?
2015 12 20
S 15 ha? Uff dosta je i izdrzala, danas ako nemas bar jedno dijete i dvije spolne bolesti do 14. god nisi u trendu ..
2015 12 21
s obzirom da za praznike dolazi, pozovi ju na kavu, ako mislis da cete imati tema za razgovor, neobaveznu kavu nebi trebala odbiti, pa vidi na cemu si. pa ja sam mozda malo konzervasta pa je meni to bezveze, sa 15 godina isprobavat sve i svasta - ne hvala. i bez obzira kolko je to malo mjesto, ne mora znacit da su to sve njene veze-avanturice. mislim da je nebitno sta mi mislimo o tome, na tebi je da odlucis jel ti to uredu.?
2015 12 21
Bas sam prije nekih sat vremena naletila nekoliko videa o ispovjestima trudnih curica (13, 14, 15 god) na youtubeu ..toliko o isrobavanju svega i svasta dok si jos ne znas ni sam nos obrisat a kamoli nekome drugome..
2015 12 21
> Ivona171: > s obzirom da za praznike dolazi, pozovi ju na kavu, ako mislis da cete imati tema za razgovor, neobaveznu kavu nebi trebala odbiti, pa vidi na cemu si. pa ja sam mozda malo konzervasta pa je meni to bezveze, sa 15 godina isprobavat sve i svasta - ne hvala. i bez obzira kolko je to malo mjesto, ne mora znacit da su to sve njene veze-avanturice. mislim da je nebitno sta mi mislimo o tome, na tebi je da odlucis jel ti to uredu.? Živimo u istoj općini ali ne u gradu 10 minuta vožnje...ali i kad nije na faksu bila rjetko smo se sretali jedino vani vikendom ,preko fejsa nema smisla zvat je više kad tako rjetko odgovori na poruke...tako da zapravo niti neznam kako da dođem do nje i da pričamo,jedino mjesto di smo se sretali je bio taj 1 klub u gradu ali neznam koliko sad ona ide u taj klub...jako komplicirana situacija
2015 12 21
> Chinchilla: > Bas sam prije nekih sat vremena naletila nekoliko videa o ispovjestima trudnih curica (13, 14, 15 god) na youtubeu ..toliko o isrobavanju svega i svasta dok si jos ne znas ni sam nos obrisat a kamoli nekome drugome.. ja sam sa 13 mislila da mogu zatrudnit samo ako se ljubim. mozda im je to izgovor, sta dijete zna :P
2015 12 21
ako mislis da je vrijedna, potrudi se. saznaj kad je u tom klubu, digni opcinu na noge. ali se smatraj upozorenim da mozda i nije tako divna bajna i krasna
2015 12 21
u svakom slucaju-sretno :)
2015 12 21
Možda i je divna i krasna, no tebi je ona super jer je lijepa i jer je 'svima draga i super'. Ok, svidjela ti se na prvu, drugu, n-tu. Sad je red da je sam malo upoznaš i to je to. Mi možemo ovdje danima naklapati, ali ti ništa neće pomoći sve dok je sam ne upoznaš i vidiš je li uistinu takva. Ja sam s 15god bila sretna kad bi mi se simpatija nasmijala, tako da, očito ne dijelim iste moralne vrijednosti pa to bolje neću ni komentirati. Možda je spavala s dečkom tad jer je on bio stariji pa je nagovarao (a ona jadna naivna), možda nije jer joj je bilo prerano..sve je možda, dok ne saznaš sam. Ne čini je lošom to ako je spavala s nekime, kao ni dobrom ako nije.
2015 12 21
1 2 3 4 5 6 ... 8