Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinejđžerice i mjenjanje partnera

Ja ti to cijelo vrijeme govorim..rijetko kojoj normalnoj curi (koja ne zeli jednokratan provod) je napet frajer koji je poprcio gro cura.. Moras bit trknut u glavu da ti je netko zanimljiv ako je i velikom broju ljudi..valjda ti je zanimljiv taj netko zbog tebe .. Ti koji su poprcili gro cura su em bog te pita kakvu bolestinu pokupili , em mos si mislit kak mi je taj frajer super kad ocito ne moze ni 5min drzat stvar u gacama..ko dukela kad se kuje tjeraju ..taj bi naskocio i staro zeljezo Relationship goals..je kak ne -.-
2015 12 31
Pa evo najbolja prijateljica je u vezi s deckom koji joj je rekao nedavno da je bio s jako puno cura prije nje. Ukratko on se njoj sada gadi i pao joj je u ocima jer ga nije smatrala tako povrsnom osobom i nisko moralnom :D To sto ti mislis da je pozeljno iminjati zenske i na taj nacin ispadati faca su djecja posla.
2016 01 01
Ma da , sad reci jos da je i varanje pozeljno :D I ti bi da je ravnopravno a ocekujes da je cura djevica sve dok tebe ne upozna, ma bravo
2016 01 01
> lprimozi: > Ma da , sad reci jos da je i varanje pozeljno :D I ti bi da je ravnopravno a ocekujes da je cura djevica sve dok tebe ne upozna, ma bravo Ma najveći i glavni problem šta nikako nemogu doć u kontakt s njom...ona studira u ZG,ali i kad dođe doma u ZD za praznike ili vikendom opet neznam di je,di se kreće,di izlazi...provao sam preko fejsa nešta saznat di izlazi i slično ali to je teško jer ne ostavlja takve informacije po fejsu a i nije nešto aktivna fejserica u zadnje vrime,osim toga društva su nam skroz različita tako da mi je jako teško stupit u kontakt s njom.
2016 01 02
Mozda ju ja znam kad je iz ZD :P ahahhah
2016 01 02
Ona dakle studira u ZG ima 19 godina...e sad dosta puta čujem da se studenti i studentice samo jebu i piju kad odu na faks...koliko tu ima istine ? Nije vrag da je i ta " moja " mala u tom filmu
2016 01 02
Ma jebanje i pijenje je mila majka sta se sve radi na faksu :O Faks ti je sotonsko mjesto pazi sta ti kazem , bjez od toga ko vrag od tamjana ..
2016 01 02
> Chinchilla: > Ma jebanje i pijenje je mila majka sta se sve radi na faksu :O > Faks ti je sotonsko mjesto pazi sta ti kazem , bjez od toga ko vrag od tamjana .. Zajebavaš ti
2016 01 02
Koji si ti troll. Sad studira u Zg-u a u uvodnom postu studira u Rijeci ahhahah. Bas ti je dosadno
2016 01 03
Feeding the troll :D
2016 01 05
Cuj puno?Sta bi trebala biti sa jednim deckom citav zivot???Osim toga ako je imala decka znaci li to automatski da je upraznjavala I sex sa svakim od njih?! Meni se cini da nije problem u njoj nego u tebi sinko.Da se mozda ti ne osijecas nedoraslim samosvjesnoj I hrabroj curi ;) Sve se djevojke zaljubljuju I odljubljuju samo su neke hrabre pa imaju decke a druge pljuju po njima ;) Smijesan si mi,bez ljutnje.
2016 01 20
Nije sapun da se potrosi 😂😂😂😂😂😂😂
2016 01 21
> MagdalenaZlojic: > Cuj puno?Sta bi trebala biti sa jednim deckom citav zivot???Osim toga ako je imala decka znaci li to automatski da je upraznjavala I sex sa svakim od njih?! > Meni se cini da nije problem u njoj nego u tebi sinko.Da se mozda ti ne osijecas nedoraslim samosvjesnoj I hrabroj curi ;) > Sve se djevojke zaljubljuju I odljubljuju samo su neke hrabre pa imaju decke a druge pljuju po njima ;) > Smijesan si mi,bez ljutnje. Od 15 do 17 je bila sa dečkom,u 2 godine su se sigurno posexali,a meni je malo droljasto da cura od 15 godina već bude " aktivna :
2016 03 07
1 2 ... 6 7 8