Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinejđžerice i mjenjanje partnera

> Maja21: > A šta ako je baš voljela tog dečka (iako sumnjam da se u tim godinama tako ludo voli, ali ne ulazim u to)? Da je s tobom bila s 15 godina i da je veza trajala 2 godine, sigurno bi htio da je spavala s tobom. Eto kakvi ste vi muškarci (uglavnom). Krive ''vrijednosti'' gledaš, dečko. Opusti se malo jer ćeš poslije žaliti. > Peace Pa još gore ako ga je volila onda mu se sa još većim guštom davala ako mu se davala...da je sa mnom bila s 15 godina i da smo 2 godine bili skupa naravno da bi htio da je spavala sa mnom,opušten sam😆
2015 12 21
> Chinchilla: > Gle zaboravi na taj ideal cure .. dok se ti ne cuvas za nju nece ni ona za tebe i amen .. zasto bi ona tebi dala tak nes posebno a prek tebe vec proslo xy cura ..how yes no > Da se i ti cuvas onda ok al ovo je presmjesno.. > Zapravo kad bolje razmislim , doleti ti njoj sa tom teorijom i jos joj nadodaj da su zene sam za kuhinju i krevet (ali ofc samo s tobom) i vjerujem da ce ti past pod noge .. Nije isto kad muško ima puno partnerica i kad žensko ima puno partnera,jer svjet funkcionira tako da se na muškarca sa puno žena gleda kao na facu a ženu sa puno partnera kao na kurvu,osim toga ne primamo ga mi nego vi...mislio sam da je to jasno .
2015 12 21
> Chinchilla: > Gle zaboravi na taj ideal cure .. dok se ti ne cuvas za nju nece ni ona za tebe i amen .. zasto bi ona tebi dala tak nes posebno a prek tebe vec proslo xy cura ..how yes no > Da se i ti cuvas onda ok al ovo je presmjesno.. > Zapravo kad bolje razmislim , doleti ti njoj sa tom teorijom i jos joj nadodaj da su zene sam za kuhinju i krevet (ali ofc samo s tobom) i vjerujem da ce ti past pod noge .. Žene nisu samo za kuhinju i krevet nego za još puno stvari😉čak i da nekim slučajem jeste samo za kuhinju i krevet dobro vam jer u kuhinji fino papate a u krevetu se sexate...i jedno i drugo je gušt
2015 12 21
> Maja21: > A šta ako je baš voljela tog dečka (iako sumnjam da se u tim godinama tako ludo voli, ali ne ulazim u to)? Da je s tobom bila s 15 godina i da je veza trajala 2 godine, sigurno bi htio da je spavala s tobom. Eto kakvi ste vi muškarci (uglavnom). Krive ''vrijednosti'' gledaš, dečko. Opusti se malo jer ćeš poslije žaliti. > Peace! Pa još gore ako ga volila onda mu se vjerojatno sa još većim guštom davala,opušten sam 😁 kakvi smo to mi muškarci budi preciznija ?
2015 12 21
vi ste sinonim za licemjernost, tako bi ja nekako zakljucila. svijet tako funkcionira mozda u tvom pogledu, za mene su muski koji imaju puno cura jednaki jadnici kao i cure koje su do svoje 18,19,20 nebitno, dale svakom koji pisa stojecki. tako da to sta si musko ti ne daje pravo da tretiras zenski rod kao robe a vi da zivite kao kraljevi. a-a, nebi islo
2015 12 22
tako funkcionira tvoj svijet, moj recimo ne. tražio si mišljenja i savjete , dobio si ih. od mene si dobio konstruktivan komentar :P svi su ti manje više isto napisali.... ali očito si iskusnjara i znaš dobro kako stvari na svijetu funkcioniraju, pa ti ovaj forum za ljubavne jade nije potreban. :P
2015 12 22
> Ivona171: > vi ste sinonim za licemjernost, tako bi ja nekako zakljucila. svijet tako funkcionira mozda u tvom pogledu, za mene su muski koji imaju puno cura jednaki jadnici kao i cure koje su do svoje 18,19,20 nebitno, dale svakom koji pisa stojecki. tako da to sta si musko ti ne daje pravo da tretiras zenski rod kao robe a vi da zivite kao kraljevi. a-a, nebi islo Pa to vama ide u prilog jer ispada da vaše tjelo vrjedi više i nemože ga svatko imat,a naše muško tjelo ispada manje vrjednije jer ga se lako može imat...
2015 12 22
>Chinchilla: >Zapravo kad bolje razmislim , doleti ti njoj sa tom teorijom i jos joj nadodaj da su zene sam za kuhinju i krevet (ali ofc samo s tobom) i vjerujem da ce ti past pod noge .. savjetujem isto ...
2015 12 22
> knezmislav: > > Ivona171: > > vi ste sinonim za licemjernost, tako bi ja nekako zakljucila. svijet tako funkcionira mozda u tvom pogledu, za mene su muski koji imaju puno cura jednaki jadnici kao i cure koje su do svoje 18,19,20 nebitno, dale svakom koji pisa stojecki. tako da to sta si musko ti ne daje pravo da tretiras zenski rod kao robe a vi da zivite kao kraljevi. a-a, nebi islo > Pa to vama ide u prilog jer ispada da vaše tjelo vrjedi više i nemože ga svatko imat,a naše muško tjelo ispada manje vrjednije jer ga se lako može imat... pa jer tako dokazujete, sam si rekao za seks na jednu noc da si u potpunosti za to, tako musko razmislja. mislim da se grupa normalnih cura dovoljno cijeni da si to ne dopusta. a ti si izgleda zigolo :P
2015 12 22
> Kindzadza: > tako funkcionira tvoj svijet, moj recimo ne. > tražio si mišljenja i savjete , dobio si ih. od mene si dobio konstruktivan komentar :P svi su ti manje više isto napisali.... ali očito si iskusnjara i znaš dobro kako stvari na svijetu funkcioniraju, pa ti ovaj forum za ljubavne jade nije potreban. :P Evo dokazat ću ti da i tvoj svjet funkcionira tako...ja bi se recimo sexao sa raznim ženama bez da sam u vezi sa njima,jedini uvjet je da su sexi i svi muškarci preko 90% nas bi tako postupilo... bili se preko 90% žena sexalo tako za jednu noć sa raznim tipovima,neobavezno ?
2015 12 22
> Kindzadza: > >Chinchilla: > >Zapravo kad bolje razmislim , doleti ti njoj sa tom teorijom i jos joj nadodaj da su zene sam za kuhinju i krevet (ali ofc samo s tobom) i vjerujem da ce ti past pod noge .. > savjetujem isto ... Nisam lud ...dovoljno sam usro onda u klubu kad mi se javila prva ,pa ja ignorirao,pa je za 5 minuta zagrlio i pito jel se znamo...to je dovoljno sranje bilo .
2015 12 22
ja nisam tih 90% žena , mico :D to nije nikakav dokaz
2015 12 22
Sam ti reci toj svojoj tu teoriju ili bilo kojoj drugoj curi i lijepo joj sve objasni ko prima a ko daje i ja mislim da ti je to to.. Jasno je to samo tebi a na tvoju zalost ljudi nisu dvospolci pa ces se morat ipak ostavit te teorije ako oces primit..ili dat..cek ko ono prima a ko daje
2015 12 22
>knezmislav >Nisam lud ...dovoljno sam usro onda u klubu kad mi se javila prva ,pa ja ignorirao,pa je za 5 minuta zagrlio i pito jel se znamo...to je dovoljno sranje bilo . hjaoooo :D piši si veliki minus ....
2015 12 22
Chinchilla <3 <3
2015 12 22
1 2 ... 4 5 6 7 8