Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinejđžerice i mjenjanje partnera

Haha pa katastrofa. Meni tako lik šalje zahtjev na fejs pa me pita znamo li se. Onako, koji vrag? Sorry dečko, ali ti si ili posesivan ili si neko nezrelo dijete ili se tu zezaš s nama. Nadam se da je ovo treće. Laku noć svima! :)
2015 12 21
> Ivona171: > decko, da te pitam, koliko ti uopce godina imas? 20 godina imam
2015 12 21
"ali neznam koliko nas bi htjelo curu koja se sa 15 ili 16 godina več ševila" Zar zbilja?? :O Znam curu koja je cekala do 18. pa odkad je napunila i tih par mjeseci rjesila 5 frajera ..pa ti vidi To kaj "se sevila" s 15 ne znaci da je dronfulja nego ili naivna curica ili jednostavno zrelija za svoje godine i u "ozbiljnoj" vezi s deckoj prema kojem nekaj osjeca valjda i desi se.. Ne kazem da je to super ili zdravo ali niti da je dronfulja..
2015 12 21
> Maja21: > Zagrliš je i pitaš je odakle se znate? Ok, ja više neću komentirati. Sretno ti! Dosta sam pijan bio kad sam je to pitao i objasnio sam joj poslije par dana da sam popio,šta je najgore prepoznao sam je a ipak pitao jel se znamo...dali iz straha,iz nervoze ili nečeg trećeg neznam ni sam a cura mi se još prva javila i to pred svojim društvom a ja sjebo
2015 12 21
> Maja21: > Haha pa katastrofa. Meni tako lik šalje zahtjev na fejs pa me pita znamo li se. Onako, koji vrag? > Sorry dečko, ali ti si ili posesivan ili si neko nezrelo dijete ili se tu zezaš s nama. Nadam se da je ovo treće. Laku noć svima! :) Nažalost ne zezam se...kad god sam trjezan bio ok smo pričali ali eto tad bio vikend,pjesma dobra u klubu,alkohol i eto jebiga malo se izblamirao i začudio curu
2015 12 21
Ja znam jednu curu, isla je sa mnom u razred u srednju, tada je imala 15 godina, i rekla mi je nesto u stilu "ajme zivcana sam nisam se sexala". Ja sam bila u soku kad mi je to rekla. To mi je stvarno too much
2015 12 21
Cek poznato mi to ..jel to bilo na ispovesti? haha to kak si ju vidio i kad te pozdravila onda si se pravio da ju ne poznas ..istu takvu pricu sam procitala nedavno
2015 12 21
> Chinchilla: > "ali neznam koliko nas bi htjelo curu koja se sa 15 ili 16 godina več ševila" > Zar zbilja?? :O > Znam curu koja je cekala do 18. pa odkad je napunila i tih par mjeseci rjesila 5 frajera ..pa ti vidi > To kaj "se sevila" s 15 ne znaci da je dronfulja nego ili naivna curica ili jednostavno zrelija za svoje godine i u "ozbiljnoj" vezi s deckoj prema kojem nekaj osjeca valjda i desi se.. > Ne kazem da je to super ili zdravo ali niti da je dronfulja.. Pa jebiga da mi se samo fizički svidi cura sex za jednu noć i slično nebi mi smetalo da ih je 10 imala prije mene,ali ako mi se svidi i fizički i pshički odnosno ako se zaljubim onda Bogami nije svejedno jeli se sa 15-16 godina sexala ili ne
2015 12 21
Mislim da treba da odlucis koliko te brine to sto si o njoj cuo,cura je bila u vezi i vjerovatno je poslje htiijela da bude u neobaveznim vezama,mozda je samo u fazi istrazivanja sta zeli i tako too..Bolje se vidi s njoj jer ces se stalno pitati sta bi bilo da sam ju pozvao...
2015 12 21
"nebi mi smetalo da ih je 10 imala prije mene" Sto onda, nebi ti smetalo ni da pokupis koju bolest? Onda je jos gore ako ces s nekom biti samo za jednu noc kad ni ne znas s koliko ih je bila prije tebe.
2015 12 21
Svatko ima svoja ocekivanja i kriterije ali ne kuzim zasto ti smeta to sto se ona moze bit seksala sa svojim deckom u dobi od 15-16 god? Da se s 18-19 onda bi bilo ok ili?
2015 12 21
> Deaa20: > "nebi mi smetalo da ih je 10 imala prije mene" > Sto onda, nebi ti smetalo ni da pokupis koju bolest? Onda je jos gore ako ces s nekom biti samo za jednu noc kad ni ne znas s koliko ih je bila prije tebe. Riskirao bi ako je ženska zgodna i lijepa tu jednu noć a možda i još koju...ali veza ne,za vezu bi ipak neku čedniju zato mi kod ove o kojoj pišem i smeta malo te njene veze ili veza sa 15-16 godina
2015 12 21
> Chinchilla: > Svatko ima svoja ocekivanja i kriterije ali ne kuzim zasto ti smeta to sto se ona moze bit seksala sa svojim deckom u dobi od 15-16 god? > Da se s 18-19 onda bi bilo ok ili? Pa bilo bi više ok da se sexala sa 18-19 godina nego sa 15-16 godina...jer podsvjesno se čovjek zapita pa ako njoj nije bio problem sa 15-16 hvatat se sa nekim i sexat,šta tek onda sad sa 19 radi...
2015 12 21
Riskirao bi? Aha, znaci radje bi se sexao s nekim tko je pijan i da si i ti pijan i da nemate pojma sta radite i da zaboravite zastitu i da pokupis nesto od neke sponzoruse npr. koja to radi sa svakim drugim svaki vikend kad izadje nego pricekao i usao u vezu sa nekom normalnom curom, o kojoj ces znati sve, pa i koliko je veza imala, i imati bezbrizan i "trijezan" sex? A dobro, tko sam ja da ista govorim, to je tvoja stvar, i da se takvo nesto, ne daj Boze desi, sam ces snositi posljedice.
2015 12 21
I btw. ne govorimo ovdje samo o bolestima koje mozes pokupiti nego i o trudnoci koja se moze samo tako dogoditi i onda ces dobiti dijete sa nekom koja ti se svidja samo zbog vanjskog izgleda ili jos gore da jadna cura nema druge opcije nego pobaciti i ubiti to dijete. Stvarno ne mogu vjerovat da netko sa svojih 20 godina uopce ne razmislja o takvim stvarima i onda se cudimo sto je neka cura trudna a tek joj je 16
2015 12 21
1 2 3 4 5 6 7 8