Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Za 3 kile dole zeleni čaj i đumbir

di ima za kupiti taj đumbir u prahu?
2015 12 28
Baš sam i ja to gledala, ima u Bio bio
2015 12 28
đumbir je najbolje kupiti na tržnici ili u bilo kojem većem dućanu kao korijen pa ga izribati i svježeg koristiti; u prahu ga je najbolje uzeti također na tržnici (štand sa začinima), ali ima ga i po svim većim dućanima, dm-u, biljnim ljekarnama, bio&bio dućanu
2015 12 29
priljučujem se temi iako je prošlo dosta vremena....pa ako netko vidi neka nastavi i dalje temu ;) pila sam svježi đumbir sa vodom i limunom, te u cca 21 dan skinula 2kg s tim da sam izbacila gazirana pića, večeru, slatkiše i jutarnji kapučino :( nisam vježbala (nikako da se natjeram) pa me zanima da li još neko ima iskustva sa istim i ima li neki bolji savjet? trenutno sam se prebacila na Alnatura zeleni čaj (sa đumbirom i limunom) iz DM-a, ima li neko iskustva??? :)
2016 05 03
ivanatea5 - Alnatura je dobar brand, ali ja sam uvijek za opciju svježe naribanog korijena đumbira ili narezanog na kocke kojega se stavi u vruću vodu i nakon vrenja ostavi još max 10 min na laganoj vatri. Ostavim ga još 15 min u vodi, procijedim i stavim u termos bocu. Ostane topao i uvijek mi je pri ruci. Zeleni čaj u listićima je isto dobar kao i sve ranije nabrojano jer ubrzava metabolizam i djeluje na brže sagorijevanje masnoća. Vježbati trebaš - brzo hodati, trčati, zaboraviti lift , ;) , voziti se biciklom....i bolje jesti 5-6 manjih obroka dnevno: navečer nemasni jogurt ili posni sir - nesto lagano od proteina; ujutro zobene mekinje s jogurtom, cimetom, chia sjemenkama...voće jesti prijepodne. Sve si dobro izbacila; probaj smanjiti unos mlijeka i mliječnih proizvoda, osim onih fermentiranih - probiotika, jogurta, kefira. Bez vježbe nema rezultata. Probaj s jogom ili plesom ,:)
2016 05 03
Svježi đumbir sam kombinirala sa vručom vodom i kada se malo ohladilo dodala sam pola limuna i to sam pila 21 dan, ujutro na tašte i tokom dana još 2, 3 puta :) sad sam se prebacila na ovaj čaj, al se ponovno mislim vratiti nakon nekog vremena na svježi đumbir :) izbacila sam i mliječne proizvode, kroz dan pijem vodu i čaj bez šećera naravno :) Inače brzo dobijem kg, a sporo ih skidam, gledala sam na YouTube-u cardio vježbe, to bi mi moglo pomoći? Kombinacija vježba sa vijačom te vježbe za trbuh..... ? :) i hvala *wizardica*
2016 05 03
Eto, takve vježbe su OK - samo budi disciplinirana i ustrajna - jedino kombinacija vježbi i promjena u prehrani daje rezultat. Vjerojatno imaš takav metabolizam. Mozda nije lose otici na test intolerancije na hranu ili se konzultirati s provjerenim nutricionistom...? Ali vjerujem da ces sve i sama uspjeti postici ako imaš cilj i budeš dosljedna :)...! Sretno )))))
2016 05 04
potrudit ću se početi vježbati, a ako ću vidjeti rezultate nastavit ću dalje s više volje :) hvala na savjetima :D
2016 05 04
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 23
1 2